logo

Dárkové trendy letošních Vánoc v Electro Worldu

Trendy letošních Vánoc v Electro Worldu jsou ve znamení technologických novinek a výrazného zlevňovaní zboží, které ještě loni stálo mnohdy dvojnásobek. Současně je elektronika doplňována stále lepšími technologiemi.

Electro World vytipoval elektrospotřebiče, které jsou technologickými novinkami konce roku a začátku příštího roku nebo se svými vlastnostmi zařazují mezi nejvhodnější vánoční dárky.

Pro tatínky a celé rodiny

Auto navigace Tomtom 930 Traffic. Přesnější GPS navigace do auta dokáže navigovat nejen ve správných směrech, ale také využívá citlivosti svého čipu SiRF Star III, aby poradila, kterým pruhem například opustit dálnici. Navíc má svou inteligenci, díky níž nebere v potaz nejkratší trasu nebo nejrychlejší trasu, ale naplánuje trasu podle zkušeností z praktické dopravy a propustnosti silnic a dálnic v daném čase, kdy budete cestovat. Navigace má širokoúhlý 4,3palcový displej s poměrem stran 16:9, slot pro karty SD a můžete jí využít jako hands free sadu v autě díky Bluetooth. Cena 9999 korun.

Pro dcery

MP3/4 přehrávač Emgeton M7cult pro přehrávání hudby a videa s velkou výdrží baterie, s pamětí až 16 GB, s barevným displejem s 260tisíci barev a rozlišením 320x240 bodů a s hlasitým reproduktorem. Přehrává nejen hudbu MP3, WMA, FLAC, WAV, OGG, ale i video AVI. Cena od 2699 korun.

Pro syny

Přenosný DVD přehrávač s 26centrimetrovou obrazovkou. Přenosný DVD přehrávač PHILIPS PET1035 přehrává formáty DivX/MPEG/MP3/WMA/JPEG, obsahuje také digitální tuner, slot pro SD karty. Baterie vydrží až 4 hodiny přehrávat filmy. Cena 10999 korun.

Pro mladé

Nokia 5220 XpressMusic. Hudební telefon s osobním stylem, asymetrickým designem a zejména špičkovým zvukem. 2palcový displej s 262 tis. barev, 2Mpix fotoaparát, paměť 30 MB včetně slotu na microSD a rádiem s RDS. Podporuje špičkové hudební formáty kromě MP3 a MP4 také AAC, AAC+ a WMA. Obsahuje také prohlížeč Opera Mini. Cena 3899 korun.

Pro studenty

Výborný, malinký netbook Acer One s bezdrátovou sítí, s 120GB diskem, 9palcovým širokoúhlým displejem, třemi USB porty, zdířkou pro SD paměťové karty. Váží méně než jeden kilogram. Cena od 7999 korun včetně operačního systému.

Digitální zrcadlovky oslovují stále více zákazníků

Dnes si digitální zrcadlovku může pořídit opravdu každý. Výrobci přináší stále lepší modely s nižšími cenami, výborné objektivy, jejich stále menší rozměry a stále nižší hmotnosti. Například SONY A300X se zoom objektivy 18-70 mm a 55-200 se stabilizací v těle fotoaparátu. Pokročilým fotografům se bude líbit 2,7palcový displej s Live View, s citlivostí až ISO 3200 a automatickým čištěním čipu. Tento 10,2Mpixelový pomocník zastane práci jako poloprofesionální fotoaparát. Cena 15999 korun.

Trend - Full HD kamery

Full HD televizor každého přesvědčí, že je potřeba jej zásobit pořádně kvalitním obrazem. Full HD standard se rychle dostal do našich domácností a proto zákazníci začali zvažovat, zda mají dostatečně kvalitní zdroj pro televize s rozlišením 1920 x 1080. Full HD kamery představují generačně novou kategorii výrobků, přičemž budou často vyměňovat stávající miniDV kamery. Vytipovali jsme velice zajímavý produkt Canon HG20, který má s ohledem na cenu velice zajímavé vlastnosti. Záznam pořizuje na vestavěný pevný disk nebo na SD karty. Celkem se na jeho 60GB disk vejde 22 hodin záznamu ve Full HD rozlišení (datový tok 24 Mb/s). Kamera má samostatný vstup pro mikrofon a software pro podporu Blu-ray. Cena 19999 korun.

Další články k tématům - digitální - DVD - formáty - Full - HD - kamery - MP3 - navigace - přehrávač - SD

Článek ze dne 17. prosince 2008 - středa

Další články od Electro World s.r.o.

Dárkové trendy letošních Vánoc v Electro Worldu

Electro World přichází s novými službami

Electro World otevírá svou prodejnu v Ústí nad Labem

Vyjádření Electro World

Hra World of Warcraft

Všechny tiskárny v nabídce Electro Worldu umí tisknou fotografie

SONY je v Electro Worldu v režii Full HD

Electro World je potřetí za sebou nejlepším obchodníkem elektra u nás

Electro World expanduje na Slovensko

Herní konzola vyjde levněji než samostatný Blu-ray přehrávač

Zákazníci si chodí do Electro Worldu stále častěji pro rady odborníků, hypermarkety ztrácí

Electro World nabízí nové technologie pro studenty

České finále v počítačových hrách v Electro Worldu má vítěze

Uživatelé žádají druhý monitor k notebookům a rozšiřující periferie

Rodiče a studenti začínají vybírat elektroniku pro nový školní rok

Electro World bude hostit národní finále World Cyber Games v Praze

Electro World uvolňuje sklady, vyprodává sortiment a nahrazuje jej novým zbožím

Electro World Central Europe oznamuje 14 % nárůst prodeje ve finančním roce 2007 a 2008

Pivní pípy opět populární, nyní více variant, také s připojením do auta

Mistrovství Evropy v kopané nám přinese dvouciferný nárůst prodeje televizorů

Electro World má ve své nové nabídce bohatý sortiment barevných notebooků Dell

Zákazníci si přejí navigace pro venkovní aktivity

Electro World otevírá v Mladé Boleslavi svou 17. prodejnu

Electro World představuje nejširší nabídku notebooků ASUS s novou formou prodeje shop-in-shop