logo

Otestujte Windows 8 na prodejnách Electro World

Electro World umožní od 26.10 2012 ve všech svých 23 prodejnách v Čechách i na Slovensku otestování zařízení s OS Windows 8, který nabízí řadu významných zlepšení, jež pomohou s rozvojem a šířením nových technologií na trhu.

Na prodejnách budou k dispozici speciálně proškolení prodejci, jež zodpoví veškeré dotazy a poradí, jak systém ovládat. Již od prvního dne uvedení Windows 8 na český trh nabídne Electro World rozsáhlé portfolio produktů a technologických novinek s novým operačním systémem. Uvedení Windows 8 bude pro zákazníky znamenat další prodejní impuls, který povede ke vzrůstu poptávky zejména po laptopech a tabletech.

"Windows 8 vychází ze solidních základů systému Windows 7 a přidává několik novinek, zejména optimalizované ovládání pro dotyk, rychlejší systém a delší výdrž na baterie. S tím souvisí nová nabídka velmi zajímavých zařízení, která se budou objevovat v nabídce Electro Worldu. Druhou významnou novinkou jsou nové typy aplikací, jednoduše dostupných všem uživatelům přes Windows Store", říká Lukáš Křovák, ředitel divize Windows, Microsoft Česká republika.

Další články k tématům - baterie - tablet - Windows - Lukáš Křovák

Článek ze dne 18. října 2012 - čtvrtek

Další články od Electro World s.r.o.