logo

Electro World otevírá novou větší prodejnu v brněnské Olympii

Nová 2000 metrová prodejna v brněnské Olympii představí jako první televizor Philips Cinema s poměrem stran 21:9.

"Prodejna o celkové ploše 2000 metrů čtverečních splňuje všechny naše požadavky, které v tomto významném brněnském retailovém parku naši zákazníci vyhledávají. Předchozí umístění prodejny a její velikost nám neumožňovala nabídnout dostatečně pestrý sortiment a kompletní spektrum služeb," řekl Jiří Klíčník generální ředitel společnosti Electro World Česká republika. Nyní bude nová prodejna umístěna na výhodnějším místě vedle Alberta Hypermarketu a dá práci 28 zaměstnancům.

Při příležitosti otevření nové větší prodejny v brněnské Olympii představí společnost Electro World Česká republika unikátní technologickou špičku: televizor PHILIPS Cinema s poměrem stran 21:9, uhlopříčkou 56 palců (142 cm) a technologií Ambilight. "Je to pro nás příležitost ukázat zákazníkům, že u nás najdou kromě bohatého sortimentu elektrozboží také nejnovější technologické novinky. To nás potvrzuje na špičce českého elektroretailu", dodal Jiří Klíčník.

Přímo na ploše prodejny si mohou zákazníci vybírat ze 110 typů televizorů všech značkových výrobců, výrazně rozšířeného sortimentu velké bílé techniky, tedy ledniček, chladniček, mrazáků, praček a vestavných spotřebičů, ze 100 modelů mobilních telefonů, 90 modelů digitálních fotoaparátů a 50 modelů notebooků a netbooků.

Další články k tématům - Cinema - Electro - Olympii - Philips - prodejny - televizor - Jiří Klíčník

Článek ze dne 4. srpna 2009 - úterý

Další články od Electro World s.r.o.