logo

Electro World uvádí na trh první televizor formátu 21:9

Electro World má nyní v nabídce 11 typů LED televizorů. Ještě do konce září doplní kromě Samsungu také značky LG a Philips. Široká nabídka Electro Worldu je to, co zákazníci v nezávislých anketách oceňovali.

"Jsme špičkou v českém retailu s elektrozbožím a dostupnost tak širokého sortimentu LED televizorů naši pozici ještě posílí," řekl Milan Růžička generální ředitel společnosti Electro World Česká republika a Slovensko.

LED technologie je momentálně na vzestupu, protože z hlediska designu jsou tenčí než tradiční plazmové a LCD televizory, panely LED mají tloušťku jen asi 3 cm a mají spotřebu nižší o 40 procent. Průkopníkem, který připravil první komerční produkty na trh, byla společnost Samsung. V naší současné nabídce mohou zákazníci najít LED televizory s uhlopříčkami od 32 palců za 19 999 korun, 40 palců za 36 999 a 46 palců za 49 999.

Televizor 21:9 - moderní novinka bez černých pruhů v obraze

Electro World uvedl na český trh televizor s poměrem stran obrazovky 21:9. "Zákazníci Electro Worldu tak mají od poloviny prázdnin možnost promítat své oblíbené DVD a FullHD filmy bez rušivých černých okrajů v horní a dolní části obrazovky. Všechny moderní zdroje filmů jako DVD a Blu-ray používají právě formát 21:9, je to opravdový zážitek," dodal Marek Pokorný, produktový manažer pro televize a černou techniku v Electro Worldu.

Sedmero rad Electro Worldu, co má obsahovat moderní televizor :

Další články k tématům - DVB-T - DVD - Electro - FullHD - LED - televizor - tuner - videa - Milan Růžička - Marek Pokorný

Článek ze dne 29. září 2009 - úterý

Další články od Electro World s.r.o.