logo

Ján Gažovský: nový generální ředitele Electro World

Electro World jmenoval s účinností od 1.9. 2012 Jána Gažovského novým generálním ředitelem pro Českou republiku a Slovensko. V nové funkci bude zodpovědný za řízení veškerých aktivit Electro Worldu na českém i slovenském trhu.

Ján Gažovský působí v Electro Worldu již deset let - tedy od jeho vstupu na český trh v roce 2002. Z funkce sales managera segmentu IT se postupně propracoval až na obchodního ředitele a od 1.9. 2012 vede společnost v České republice a na Slovensku.

"Zatímco se podle nejnovější studie Temax společnosti GfK propadl trh s elektrem o 10 procent, Electro World ve všech kategoriích spotřebního zboží navzdory trhu dvouciferně roste", říká Ján Gažovský, nový ředitel řetězce Electro World pro Českou republiku a Slovensko.

"Rád bych tak pokračoval v nastavené strategii, kterou začal realizovat Milan Růžička, protože je vidět, že funguje. Naší prioritou bude i nadále nabízet zákazníkům ucelený sortiment kvalitních produktů za nízké ceny včetně kvalifikovaného poradenství a servisu."

Ján Gažovský ve vedení vystřídal Milana Růžičku, který po sedmi letech odchází z čela společnosti na základě vlastního rozhodnutí.

Podle analytické společnosti Incoma Gfk je odhad tržeb Electro Worldu v České republice za poslední hospodářský rok 4,2 miliardy korun. Electro World dokončil významnou investici do nového formátu a přebudování všech prodejen. Do prodejny v Praze-Průhonicích například investoval částku kolem 25 - 30 milionů korun.

Další články k tématům - e-shop - ředitel - Ján Gažovský - Milan Růžička

Článek ze dne 14. září 2012 - pátek

Další články od Electro World s.r.o.