logo

Electro World spouští vánoční akci

Electro World se rozhodl zmírnit dopady hospodářské krize na občany Česka a Slovenska. V rámci ojedinělé akce trvající od 30. září do 24. prosince 2009 nabídl zákazníkům, že pokud do 6 měsíců od jejich nákupu v Electro Worldu přijdou o práci, spotřebič od nich odkoupí zpět, a za plnou kupní cenu.

Zákazníci Electro Worldu se tak nemusí obávat, že jejich investice do nového televizoru, pračky, chladničky nebo vysavače zhorší jejich rodinný rozpočet v budoucnosti.

"Uvědomujeme si, že v důsledku hospodářské krize má mnoho lidí obavy z případné ztráty zaměstnání a následné nepříznivé finanční situace. Mnozí zákazníci tak raději odkládají své nákupy. Rozhodli jsme se jim vyjít vstříc a připravili jsme pro ně garanci zpětného odkupu výrobku v případě, že přijdou ne vlastní vinou o zaměstnání," vysvětluje Milan Růžička, generální ředitel společností Electro World ČR a Electro World SR. Akce probíhá také na slovenském trhu.

Electro World se rozhodl pomoci těm zákazníkům, jejíchž zaměstnavatel musí z důvodů krize rušit jejich pracovní místo, přemísťuje místo zaměstnavatele nebo je zaměstnanec pro něj nadbytečný z důvodu snížení stavu zaměstnanců s cílem zvýšit efektivnost práce, anebo z důvodu jiných organizačních změn.

Akce se týká všech výrobků s cenou vyšší než 4500 korun, s výjimkou zboží pořízeného v Electro Worldu na úvěr, zboží pro osobní hygienu a spotřebního zboží – CD, DVD, baterií, kabelů, počítačových her a programů, papíru, náplní do tiskáren apod.

Další články k tématům - akce - Electro - World - zaměstnání - zboží - Milan Růžička

Článek ze dne 5. října 2009 - pondělí

Další články od Electro World s.r.o.