logo

Electro World nastavuje nejnižší ceny iPad tabletů

Electro World zahájil v prosinci prodej iPadů - za základní verzi nakupující zaplatí 11990 Kč. V případě že zákazník najde nižší cenu v jiném kamenném obchodě, Electro World mu nabídne tablet za stejnou cenu jako u konkurence a navíc vyplatí 25 procent cenového rozdílu - i zpětně.

Nejúspěšnější tablet historie se na začátku prosince 2010 objevuje také na pultech Electro Worldu. Jeden z největších evropských a lokálních řetězců zaměřených na prodej elektroniky a elektrospotřebičů začal od prosince prodávat všechny verze iPadů. K dostání jsou ve většině velkých prodejen v krajských městech.

"Apple je velká značka, a tak jeho výrobky nesmí na našich pultech chybět. Věříme, že se iPady stanou jedním z hitů letošních Vánoc. Zásobeni jsme dobře, a tak nemusíme vytvářet pořadníky, jako tomu bylo u obchodů v zahraničí. Navíc pro zájemce o tento produkt přinášíme kompletní českou lokalizaci a podporu," říká Jan Gažovský, komerční ředitel Electro World pro ČR a SR.

Veškeré modely iPadů jsou vystaveny na prodejnách, kde si je mohou všichni zájemci vyzkoušet. Ještě před nákupem mohou otestovat, jak se iPad ovládá, jak vypadá například video na velkém displeji či jak se na něm dá surfovat na internetu. Tablety jsou již lokalizovány do češtiny, a tak nevznikají problémy s jazykovou bariérou s iPady, které byly doposud dováženy ze zahraničí. Do nynějška bylo totiž možné iPady koupit jen od zahraničích nebo českých neautorizovaných prodejců. Electro World tak rozšiřuje prodejní síť úspěšného tabletu, který do Česka vstupuje po více než sedmi měsících od svého uvedení na americký trh.

Oproti šedému dovozu Electro World zákazníkům garantuje plný servis i dvouletou záruku. Do prodeje jdou všechny modely, a to jak s podporou bezdrátového připojení 
WiFi, tak i s pomocí mobilní sítě třetí generace. Tou už operátoři pokrývají většinu krajských měst.

"Před Vánoci předpokládáme zvýšený zájem v celé produktové škále, přičemž největší prodeje budou pravděpodobně u verzí 16GB s WiFi a 32GB s WIFI a 3G. Jsme pochopitelně rádi, že iPadem můžeme rozšířit nabídku produktů společnosti Apple v našich prodejnách." předpovídá Tomáš Kučera, Head of PC and Accessories Category Electro World.

Electro World už dnes výrobky Apple prodává. Kromě kompletní řady hudebních přehrávačů iPod lze v jeho prodejnách pořídit i modely notebooků iMac a MacBook. Tablety iPad jsou jedním z nejúspěšnějších produktů historie. Jen za první tři měsíce od dubnového zahájení prodeje zmizelo z pultů přes tři miliony kusů.

Další články k tématům - Apple - iMac - iPad - iPod - MacBook - tablet - video - WiFi - Jan Gažovský - Tomáš Kučera

Článek ze dne 3. prosince 2010 - pátek

Další články od Electro World s.r.o.

Electro World nastavuje nejnižší ceny iPad tabletů