logo

TV Noe zařazena do pražské regionální sítě Prague Digital TV

Od pátku 23.11. 2012 si diváci v Praze a části středních Čech budou moci naladit program TV Noe na 46. kanálu. Vysílače svým výkonem pokrývají více jak 1,6 miliónu obyvatel.

Společnost Prague Digital TV (PDTV) vychází vstříc projevenému zájmu televize Noe na umístění v regionální DVB-T síti pokrývající Prahu a okolí. Obě společnosti v uplynulých dnech uzavřeli dosavadní obchodní jednání o podobě vzájemné spolupráce.

"Jsme potěšeni, že se program televize Noe po dvou letech vrací zpět do Prahy. Naše společnost tak přispívá k rozšíření programové nabídky a věříme, že to ocení i diváci, kteří si tento program v minulosti oblíbili", dodává Petr Formánek, jednatel společnosti Prague Digital TV.

Ředitel televize Noe P. Leoš Ryška k tomu dodává: "Když před rokem a půl skončilo v Praze naše vysílání formou DVB-T, byli jsme zaskočeni rozhořčenými reakcemi mnoha diváků a museli jsme věnovat spoustu času neustálému vysvětlováním, proč už nevysíláme a jak si nás mohou diváci jinak naladit. To, že se do multiplexu znovu vracíme, je pro nás a věřím, že i pro diváky radostná dobrá zpráva."

Televize Noe je nekomerční nezisková televize. Držitelem licence pro její vysílání je společnost TELEPACE s.r.o. Této společnosti předchází patnáctiletá činnost širokého záběru, spojená s dětmi, s mladými lidmi, se seniory, ale zejména "vždy s kamerou".

Televize vysílá primárně ze satelitu Astra 3A a dále prostřednictvím řady kabelových operátorů v ČR i SR, v pozemním digitálním vysílání v Praze a středních Čechách, prostřednictvím IPTV a internetu.

Způsoby příjmu televize Noe:

Další články k tématům - ČT - DVB-T - IPTV - operátor - televize

Článek ze dne 22. listopadu 2012 - čtvrtek

Další články od ITPOINT.CZ