logo IZIP, a.s.

Zájezd do Karibiku za rekordní počet registrací do systému IZIP

Obvodní praktická lékařka MUDr. Naděžda Dvořáková z Pardubic zvládla v období od 1.6. 2009 do 31.5. 2010 zaregistrovat do IZIPu celkem 1866 nových klientů, kteří budou využívat výhod EZK - Elektronické zdravotní knížky.

Ve středu 16.6. 2010 byla v sídle společnosi IZIP vyhlášena a oceněna nejaktivnější lékařka, která díky nejvyššímu počtu registrací nových klientů do systému vyhrála atraktivní cenu - zájezd do Karibiku.

"Je velmi důležité, abychom věděli o pacientovi, který k nám přijde do ambulantní ordinace, co nejvíce informací, například jaké bere léky nebo jakou podstoupil léčbu v minulosti. Takové informační zázemí poskytuje právě IZIP - Elektronická zdravotní knížka. Získaného ocenění si velmi vážím, velký podíl na registraci nových klientů má také zdravotní sestra Marcela Hamplová. Doufám, že v budoucnu bude využívat výhod IZIPu stále více pacientů i kolegů-lékařů," řekla MUDr. Naděžda Dvořáková, po slavnostním předání výherního certifikátu z rukou ředitele marketingu a komunikace společnosti IZIP - Mgr. Tomáše Staňka.

Systém IZIP - Elektronická zdravotní knížka (EZK) se dynamicky rozrůstá, aktuálně má již v IZIPu svou EZK přes 1750000 uživatelů z řad veřejnosti. Na fungování této unikátní služby se podílí také významným způsobem lékaři a zdravotničtí pracovníci, kterých je k dnešnímu dni zapojeno již více než 13300.

Další články k tématům - EZK - IZIP - Karibik - registrace - zájezd - zdravotní

Článek IZIP, a.s. ze dne pátek 18. června 2010

Další články od IZIP, a.s.