logo ALTRON, a.s.
Jan Haken

Jan Haken

PreSales manažer společnosti ALTRON

LinkedIn

Přesto jsme přesvědčeni o tom, že lze zákazníkovi navrhnout řešení přizpůsobitelné jeho aktuálním potřebám, aniž by jakkoliv ohrozil svá data nebo kontinuitu svého podnikání. V současné době, kdy jsou na trhu dostupné stovky až tisíce cloudových řešení, softwarů a aplikací, již lidská kapacita nedostačuje k tomu, aby se v nich přehledně orientovala.

Zároveň se podle Petra Koubka setkáváme s fenoménem průniku osobní a podnikové sféry IT, který situaci ještě více znepřehledňuje. Běžně k pracovním účelům využíváme aplikace a nástroje, jež jsme pořídili pro své osobní potřeby. Například se může jednat o cloudové úložiště, kam zálohujeme jak pracovní data, tak osobní dokumenty.

Zisk prémiového partnerství je pro nás oceněním dosavadní snahy a úsilí při realizaci našich řešení a služeb postavených na produktech společnosti VMware.

Díky nové úrovni partnerství budeme schopni i nadále zkvalitňovat naše portfolio a přinášet zákazníkům vyšší přidanou hodnotu v jejich podnikání, k čemuž IT nepochybně přispívá.