logo ALTRON, a.s.
Miloš Macúch

Miloš Macúch

Partner působící ve společnosti ALTRON

LinkedIn

Dodavatelem modulárních data center pro Česko a Slovensko zůstává mateřská společnost ALTRON a zavedené obchodní kontakty. Díky znalostem lokálního prostředí vnímáme jako klíčové tento model zachovat.

Je však jedna změna, která se v Česku projevila již nyní. Jedná se o úpravy názvů klíčových produktů, které zákazníci znají jako Mobile a Micro DC.

Účast na této významné události nám umožnila získat kontakt s novými společnostmi z celého světa, což je dobrý předpoklad k proniknutí na další zahraniční trhy.

Zákazníci se přesvědčili, že jim dokážeme nabídnout velmi dobré řešení na míru, sloužící aktuálním potřebám a zajišťující jejich potřeby a požadavky na firemní IT.

Velmi si vážíme inovativního přístupu společnosti Kooperativa, která si vybrala naše mikrodatové centrum na bázi SmartRack jako důležitý prvek, který má zajistit standardizované, rychle nasaditelné, vysoce spolehlivé a bezpečné prostředí pro provoz jejich ICT infrastruktury. Řešení, které jsme vyvinuli jako odpověď na cloudové trendy.

Úspěšně jsme ho implementovali u řady zahraničních projektů zákazníkům, kteří hledají alternativu ke klasické serverovně, přičemž kladou důraz na kombinaci aspektů, jako jsou rychlost dodání, kvalita, perfektní škálovatelnost, vysoká dostupnost, spolehlivost a v neposlední řadě fyzická bezpečnost.