logo ITeuro, a.s.
Petr Boháč

Petr Boháč

Ředitel společnosti Iteuro (do 5/2022)

LinkedIn

Jsem v ITeuro už sedmnáctým rokem a po tak dlouhé době prostě přišel čas na změnu. Vždy jsem byl zastáncem názoru, že změny přinášejí pokrok. A moje pozice nemůže být výjimkou.

Moc si vážím všech zkušeností, které jsem získal, a inspirativních lidí, které jsem v ITeuro i u našich zákazníků poznal.

V ZETOR TRACTORS jsme se zúčastnili nejkomplexnějšího výběrového řízení v naší historii. Potvrdilo se v něm, že Infor drží svými produkty a zejména koncepcí end-to-end řešení s širokou paletou nástrojů vedoucí pozici na trhu softwaru pro výrobní firmy. Jeden systém pro podnik velikosti ZETOR TRACTORS nemůže pokrýt vše, vždy bude potřeba např. integrace na CAD, propojení se stroji, popřípadě další softwarové nástroje.

Nespornou výhodou je nejen pestrá nabídka špičkových komponent řešení Infor, ale i integrační platforma Infor OS, která umožní propojit informace ze všech míst do jednoho celku a která byla součástí zadání.

Infor takovou platformu nabízí a rozvíjí již více než 10 let, díky čemuž má náskok před většinou jiných dodavatelů.

Samotný koncept distribuce dokumentace elektronicky, sběr dat ze strojů, odvádění práce terminály, distribuce KPI a grafů z dat ERP, podobně jako nástroje business intelligence nebo pro document management - to není nic unikátního. Hlavními potřebami zákazníků jsou rychlost, jednoduchost, stabilita, ale hlavně kombinace všech těchto požadavků v jedné aplikaci napojené na ERP systém. Proto jsme začali tvořit vlastní řešení.

Online propojení na systémy ERP nebo MES, vazba na plánování, dlouholetá práce s KPI a výkonnostními i kontrolními reporty. To vše a téměř dvě desetiletí našich zkušeností v oblasti systémů výhradně pro výrobní firmy, pro které máme jeden z největších tuzemských specializovaných týmů.