logo ITeuro, a.s.

Petr Boháč

Ředitel společnosti Iteuro (do 5/2022)

Petr Boháč - ITeuro, a.s.logo ITeuro, a.s.LinkedIn

Jsem v ITeuro už sedmnáctým rokem a po tak dlouhé době prostě přišel čas na změnu. Vždy jsem byl zastáncem názoru, že změny přinášejí pokrok. A moje pozice nemůže být výjimkou.

Moc si vážím všech zkušeností, které jsem získal, a inspirativních lidí, které jsem v ITeuro i u našich zákazníků poznal.

Robert Fárek

Ředitel společnosti ITeuro

Robert Fárek - ITeuro, a.s.logo ITeuro, a.s.LinkedIn

Chci poděkovat Petru Boháčovi za všechnu práci, kterou pro ITeuro za uplynulých sedmnáct let udělal. Firmu přebírám ve skvělé kondici.

Našim současným i budoucím zákazníkům mohu slíbit, že nadále budeme stabilním dodavatelem kvalitních informačních řešení, která budeme neustále rozvíjet nejmodernějšími technologiemi a nástroji.

Petr Boháč

Ředitel společnosti ITeuro

Petr Boháč - ITeuro, a.s.logo ITeuro, a.s.LinkedIn

V ZETOR TRACTORS jsme se zúčastnili nejkomplexnějšího výběrového řízení v naší historii. Potvrdilo se v něm, že Infor drží svými produkty a zejména koncepcí end-to-end řešení s širokou paletou nástrojů vedoucí pozici na trhu softwaru pro výrobní firmy. Jeden systém pro podnik velikosti ZETOR TRACTORS nemůže pokrýt vše, vždy bude potřeba např. integrace na CAD, propojení se stroji, popřípadě další softwarové nástroje.

Nespornou výhodou je nejen pestrá nabídka špičkových komponent řešení Infor, ale i integrační platforma Infor OS, která umožní propojit informace ze všech míst do jednoho celku a která byla součástí zadání.

Infor takovou platformu nabízí a rozvíjí již více než 10 let, díky čemuž má náskok před většinou jiných dodavatelů.

Jiří Pavlík

Business System Consultant společnosti ITeuro

Jiří Pavlík - ITeuro, a.s.logo ITeuro, a.s.LinkedIn

Pro ITeuro šlo v případě Elpro-Energo Transformers o jedinečný projekt - jeho specifikem byl začátek od nuly. Všechny procesy bylo nutné kompletně formulovat, například se rozhodnout, co a od kterého momentu sledovat pomocí sériových čísel. Výhodou byla možnost využít best practices obsažených v ERP a vše odladit podle konkrétních potřeb plynoucích z technologického procesu.

Úspěšný nájezd ERP bude z naší strany podle potřeb výroby pokračovat podporou při optimalizaci plánování a rozvrhování. Dále se počítá i s využitím specializovaného modulu ERP pro interní údržbu a také s odváděním výroby přes aplikaci InduStream.

Jiří Pavlík

Business System Consultant společnosti ITeuro

Jiří Pavlík - ITeuro, a.s.logo ITeuro, a.s.LinkedIn

Pokud je potřeba řídit i oblast zákaznického servisu, instalace a oživení produktů, jejich revizi a prohlídky a podobně, vyplatí se pořídit modul údržby zahrnující i oblast zákaznického servisu.

Pokud je dodavatel schopen dodat aplikaci pro sběr dat z výroby a ze strojů zahrnující i transakce z oblasti údržby, která je integrována pro přenos dat mezi aplikací a ERP systémem, pak lze komplex nástrojů pro pokročilé řízení výroby a údržby nahradit jedním komplexním systémem. Výhodou je přímé sdílení a integrace dat a nižší celkové náklady na držení.

Stránka 1/4 Další >