logo

Schránka s neomezenou kapacitou

S přáním všeho dobrého v příštím roce přichází také Seznam.cz a svým uživatelům nastavuje od 15. prosince 2008 neomezenou kapacitu emailové schránky.

Emailový účet na Seznamu má v současné době více než 5,8 milionu uživatelů. Běžně svou poštu používají k posílání dokumentů, fotek, hudby a také videa. Velikost schránky bylo už dříve možné nastavit na 2GB. Od 15. prosince lze schránky na všech šesti emailových doménách, včetně těch nejpoužívanějších @seznam.email nebo @email.cz nastavit na neomezenou kapacitu.

K rozšíření schránky na "neomezeně" dojde automaticky u těch emailových účtů, které byly už jednou zvětšeny na 2GB. Schránky s běžnou velikostí bude možné rozšířit po zaslání sms dle návodu v nápovědě služby. Z platby 3 koruny za sms neplyne Seznamu žádný komerční příjem.

Neomezeně velká emailová schránka dovoluje přijímat nebo posílat mnohem více souborů, aniž by vzhledem k objemu posílaných dat uživatelé narazili na její kapacitu. Velikost příloh zůstává beze změny.

"Zvětšení emailové schránky na neomezenou velikost je jen první z řady vylepšení, která Seznam email uživatelům přinese. Na další novinky se mohou těšit v nadcházejícím roce", říká Tomáš Pergler, produktový manažer Emailu.

Seznam přeje všem svým uživatelům krásné Vánoce, hodně štěstí a splnění všech přání nejen na internetu.

Další články k tématům - 2GB - email - kapacitu - neomezenou - seznam - schránky - velikost - Tomáš Pergler

Článek ze dne 16. prosince 2008 - úterý

Další články od Seznam.cz a.s.