logo

Zboží.cz radí jak na vánoční nákupy

V období vrcholících nákupních horeček se uživatelé Seznamu mohou zcela spolehnout na Zboží.cz. Právě tady je připraven nový Rádce pro výběr dárků členům rodiny, zvířecím miláčkům i tajným láskám - to vše po celý rok a spolehlivě přes internet.

Nákupní rádce je připraven na hlavní stránce služby Zboží.cz. Tady se totiž předvánoční nákupní horečka začala projevovat nejvíce - během posledních týdnů se původní návštěvnost zbozi.cz zvýšila ze 130 tisíc na 170 tisíc uživatelů denně.

Dárky bez stresů a front

V nabízeném menu je v současné době 7 kategorií zboží nabízející dárky pro ženy, muže, rodiče nebo děti, pro zvířecí mazlíčky a pak dárky do 5 000 korun nebo dárky související s rokem 2009.

Příklad : po kliknutí na "dárky pro muže" nabídne Rádce další směry na muže - kutily, muže - sportovce, muže - milovníky aut nebo muže orientované na kosmetiku.

Nezapomene ani na malé "hračičky" pro muže. Zvolíme-li muže sportovce, postupujeme dále na sportovní oblečení, vybavení nebo posilovací stroje. Pak už se objeví konkrétní seznamy zboží doplněné o orientační ceny výrobků a odkazy do vyhledávání v elektronických obchodech. V každé kategorii Rádce jsou maximálně tři výrobky, aby měli nerozhodní uživatelé snadný výběr.

Pomocník pro celý kalendářní rok

Rádce je jednoduchý rozcestník v moři nabídek. V současné době je na Zboží.cz přes 20 milionů položek z bezmála jak 7 tisíc elektronických obchodů. Zvolit mezi nimi vhodný výrobek může být problém nejen pro začínající uživatele, ale i pro zkušené "internetové kupce".

"Nákupního rádce koncipujeme jako stálého pomocníka nejen pro Vánoce, ale pro celý rok, během kterého probíhá ve zhruba dvouměsíčních intervalech několik nákupních období. Chceme uživatelům pomoci v rychlé orientaci ve Zboží.cz a v tom, aby nákupem na internetu udělali radost sobě i svým blízkým", říká Štěpánka Kovaříková, manažerka služby Zboží.cz.

Další články k tématům - dárky - muže - nákupní - rádce - zboží - Štěpánka Kovaříková

Článek ze dne 26. listopadu 2008 - středa

Další články od Seznam.cz a.s.