logo SolarWinds MSP

Automatizační skripty pro portfolio řešení SolarWinds MSP pomáhají poskytovatelům IT služeb

Automatizační kuchařka SolarWinds MSP Automation Cookbook - pomáhá řešit úkoly jako aktualizace operačních systémů, záplatování či integrace produktů - rychle, efektivně, bez negativních následků na každodenní práci a při zajištění hladkého a bezpečného fungování zákaznických IT infrastruktur.

"V klasickém světě MSP poskytovatelů jsou technici zavaleni monotónními, opakovanými a nudnými úkoly, které lze snadno automatizovat. Čas strávený s činnostmi, jako jsou instalace a konfigurace, bere cenný čas věnovaný důležitějším úkolům, které zvyšují hodnotu pro zákazníky a zlepšují vlastní byznys. Nová automatizační kuchařka byla vytvořena s ohledem na naše MSP partnery, jejich potřebu zkrátit dobu na dodávky služeb a soustředit se více na svůj byznys, a přitom ušetřit významné náklady. Sada dostupných skriptů je velmi široká a řešení svých potřeb zde najdou všichni MSP poskytovatelé," říká Marc-Andre Tanguay, manažer automatizačních strategií v SolarWinds MSP.

Se souborem skriptů získávají poskytovatelé IT služeb možnost automatizovat a zlepšovat dodávky svých služeb a zvyšovat přidanou hodnotu poskytovanou zákazníkům. Připravené skripty také eliminují i budoucí repetitivní činnosti již ve fázi konceptu návrhu MSP platformy.

Jedním z nejvíce vyhledávaných a nejnověji přidaných skriptů do automatizační kuchařky je integrační skript pro monitoring zařízení Cisco Meraki, který pomáhá MSP poskytovatelům efektivněji spravovat spektrum zařízení z jednoho centrálního místa.

Uživatelé platforem SolarWinds RMM a SolarWinds N-central si mohou tento skript snadno stáhnout a importovat do svého prostředí pro monitoring a správu a začít okamžitě využívat výhod produktivnější práce.

SolarWinds MSP Automation Cookbook obsahuje aktuálně více než 380 specifických skriptů, přičemž do budoucna budou přidávány další.

Společnost ZEBRA SYSTEMS nabízí MSP poskytovatelům možnost vyzkoušet si produkty SolarWinds MSP na 30 dní zdarma.

Produkty jsou dostupné i na novém Zebra marketplace, kde lze získat přístup k exkluzivním MSP službám.

Článek SolarWinds MSP ze dne středa 9. prosince 2020

Další články od SolarWinds MSP