logo

Sprinx Systems je hostingovým partnerem Kentico Software

Sprinx Systems se stal od října 2011 hostingovým partnerem společnosti Kentico. Klienti Kentico tak získají nejen kvalitní web design a školení, ale také špičkový hosting pro provoz CMS aplikací - a to od jednoho dodavatele - Sprinx Systems.

Sprinx Systems se stal hostingovým partnerem společnosti Kentico 1.10. 2011. Je to jediná společnost v České republice, která je držitelem všech partnerských statusů společnosti Kentico - Gold Partner na web design, Training Partner na školení a Hosting Partner na hostingové služby. Tím Sprinx Systems rozšiřuje portfolio svých služeb a nabízí klientům integrované řešení, které pomáhá firmám ušetřit náklady a čas.

"Chceme pomáhat našim zákazníkům a zjednodušit jejich práci. V příštím roce očekáváme velký zájem o efektivní webové řešení ze strany malých a středních podniků, které jsou pro nás klíčové. Na druhou stranu i velké firmy hledají efektivní řešení ve světle ekonomických nejistot před námi. Proto jsme rádi, že teď můžeme klientům nabídnout nejenom kvalitní design webových portálů na základě systému CMS Kentico, ale také ověřený a kompatibilní hosting", říká Jiří Jinger, product group manažer Sprinx Systems.

Kentico a Sprinx Systems spolupracují od roku 2007. Zatím Sprinx Systems na základě CMS Kentico vytvořil 48 webových portálů. "To, že Sprinx Systems získal titul Hosting Partner, potvrzuje fakt, že nám společnost Kentico důvěřuje i v oblasti hostingových služeb", říká Jiří Jinger.

"Rychlý a spolehlivý web hosting s velmi vysokou dostupností je dnes nedělitelnou součástí úspěchu každého webového projektu", řekl Petr Palas, zakladatel a výkonný ředitel Kentico Software. "Náš webový publikační systém Kentico CMS mezi jinými využívají i velké nadnárodní společnosti pravidelně se umísťující v žebříčku Fortune 500. Jsme rádi, že prostřednictvím našeho partnerství se společností Sprinx Systems jim můžeme mimo stabilní a spolehlivé platformy nabídnout také špičkové služby v oblasti web hostingu."

Kentico CMS je profesionální publikační systém pro tvorbu dynamických webových stránek. Vývojářům umožňuje vytvářet weby s jakoukoli strukturou stránek či obsahu a s libovolným designem. Díky oddělení dat a vzhledu je snadné použít nejen pro běžné weby, ale také pro katalogy produktů, znalostní databáze a další aplikace.

Redaktoři mohou například editovat obsah webu bez znalosti HTML a to zcela intuitivně přímo z webu. Kentico je využíváno více než 7000 webovými portály v 84 zemích světa.

Další články k tématům - CMS - hosting - školení - Jiří Jinger - Petr Palas

Článek ze dne 26. října 2011 - středa

Další články od Sprinx Systems, a.s.