logo

SprinxCRM s podporou Windows 8

Nejnovější verze SprinxCRM je plně připravena na operační systém Microsoft Windows 8, spolu s tím přichází i podpora tabletů. Současně došlo ke zlepšení uživatelské přívětivosti a srozumitelnosti produktu.

Podpora Windows 8 přináší více než pouhou kompatibilitu s novým operačním systémem, jehož finální verzi společnost Microsoft představila teprve v uplynulých dnech. Na rozdíl od starších zástupců řady Windows, novinku najdeme kromě osobních počítačů, pracovních stanic a serverů také v tabletech, například Microsoft Surface, ale i v zařízeních jiných značek.

Pokud často objíždíte zákazníky nebo pracujete v terénu a chtěli byste používat tablet jako svůj pracovní nástroj, nyní máte možnost pracovat se SprinxCRM přímo na něm a mít tak důležité informace o zákaznících snadno dostupné z libovolného místa a v okamžiku, kdy je potřebujete.

Novinkou SprinxCRM je také integrace s MailChimp. Připomeňme, že se jedná o nástroj, který pomáhá navrhovat e-mailové newlettery, sdílet je na sociálních sítích, integrovat je se službami, které již používáte a monitorovat výsledky.

SprinxCRM spolu s MailChimp umožní uživatelům služby MailChimp rozesílat e-mailové kampaně s využitím stávajících kontaktů a možností SprinxCRM.

Rozšířené funke e-mailových kampaní:

Implementace CRM systémů umožnují zlepšit procesy k udržení stávajících zákazníků, porozumění jejim potřebám a identifikují klíčové procesy ke zvyšování spokojenosti zakazníků. CRM systémy podporují tvorbu marketingových strategií k udržení stávajících zákazníků a získání zákazníků nových, čímž vzniká dlouhodobá podpora systémového řešení pro váš byznys.

Sprinx Systems je autorizovaným partnerem společnosti Microsoft se statutem Microsoft Gold Certified Partner. Tato nejvyšší forma partnerské certifikace potvrzuje, že splňuje veškeré požadavky společnosti Microsoft na kvalitu dodávaných řešení a služeb.

SprinxCRM využívá řada zákazníků v U.S.A., kde Sprinx Systems působí od roku 2008.

Další články k tématům - analýza - CRM - tablet

Článek ze dne 6. listopadu 2012 - úterý

Další články od Sprinx Systems, a.s.