logo AutoCont CZ a.s.

Miloš Houska: nový ředitel pro eGovernment projekty AutoCont CZ

Miloš Houska se k 1.1. 2011 stal členem týmu společnosti AutoCont CZ a.s., kde zastává nově vytvořenou pozici Ředitele pro eGovernment projekty. Miloš Houska přichází ze společnosti Asseco Central Europe.

"Jsem přesvědčen, že Miloš Houska bude velkou oporou našeho týmu a pevně věřím, že společnými silami dokážeme přispět k rozvoji eGovernmentu v České republice," uvádí k nástupu Miloše Housky Vlastimil Palata, místopředseda představenstva AutoCont CZ a.s.

Miloš Houska (53) svou profesní kariéru začínal v PVT, právním předchůdci Asseco Czech Republic (dnes Asseco Central Europe), kam nastoupil po absolvování Elektrotechnické fakulty ČVUT, obor Technická kybernetika. V PVT i Asseco působil v řadě manažerských funkcí, například ředitel úseku Vývoj SW, ředitel divize a v poslední době na pozici viceprezidenta útvaru Busines Solution Public a člena představenstva Asseco Central Europe.

"Moje působení ve společnosti AutoCont CZ, a.s. vnímám jako velmi zajímavou výzvu a rád bych zde zúročil své dosavadní dlouholeté zkušenosti z působení v IT světě," komentuje svůj nástup do AutoContu Miloš Houska.

Miloš Houska je ženatý, má dvě děti. Ve volném čase se věnuje své rodině, turistice a sportu.

Miloš Houska - ředitel pro eGovernment projekty AutoCont CZ AutoCont CZ
Miloš Houska

Další články k tématům - ČVUT - eGovernment - ředitel - Miloš Houska - Vlastimil Palata

Článek AutoCont CZ a.s. ze dne 12. ledna 2011 - středa

Další články od AutoCont CZ a.s.

Miloš Houska: nový ředitel pro eGovernment projekty AutoCont CZ

Walter Pavliš: nový ředitel pro rozsáhlé projekty AutoCont CZ