logo COMGUARD s.r.o.

Bezpečnostní řešení Sophos v distribuci COMGUARD

COMGUARD se stává distributorem pro kompletní bezpečnostní řešení společnosti Sophos Ltd. v České republice a na Slovensku. První představení produktů Sophos se uskuteční 25.9. 2014 na konferenci Security & Networking Praha 2014.

COMGUARD tímto krokem navazuje na úspěšnou distribuci UTM firewallů Cyberoam, pro které má již vybudovanou silnou prodejní základnu a které bude i nadále pod touto značkou nabízet. V rámci ohlášené spolupráce budou do distribuční nabídky zařazeny další bezpečnostní řešení od Sophosu, jako například Mobile Device Management (Sophos Mobile Control), nová ochrana cloudu včetně šifrování, ochrana virtualizovaných serverů nebo balíčky ochrany koncových bodů.

"Sophos hledal silného partnera pro distribuci svých bezpečnostních řešení a vzhledem k nedávné akvizici společnosti Cyberoam a naší distribuci těchto UTM firewallů se nabízelo silnější spojení a rozšíření spolupráce v prodeji celého bezpečnostního portfolia. Věříme, že naše dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v prodeji bezpečnostních řešení povedou k úspěšným prodejům nově zařazených produktů a že díky tomu rozšíříme možnost opravdu kvalitního výběru bezpečnostních řešení pro naše partnery a jejich zákazníky“, komentuje navázání spolupráce se Sophosem Jan Dymáček, Business Development Director společnosti COMGUARD.

Sophos nabízí kompletní portfolio bezpečnostních řešení, jako jsou Network Protection, a to v podobě webových a emailových bran, bezpečného WiFi, Web Application Firewallu, NG firewallů či bezpečných VPN, Endpoint Protection, včetně ochrany mobilních zařízení, cloudu nebo šifrování, Server Protection s ochranou pro virtualizaci, SharePoint či antivirovou ochranou pro úložná zařízení.

Sophos je jediná ICT bezpečnostní firma, která se umístila v rámci Gartner Magic kvadrantů jako leader v oblasti Mobile Data Protection, Endpoint Protection Platform a UTM zároveň.

První společné představení řešení se uskuteční na konferenci Security & Networking Praha 2014, kterou COMGUARD pořádá ve čtvrtek 25.9. 2014 - Aquapalace Hotel Prague, Pražská 137, Čestlice.

O konferenci Security & Networking Praha 2014

Představíme revoluční řešení v boji proti malwaru, detekci složenou z postupných analýz, uvedeme technologické inovace řešení webových a emailových bran, ukážeme nový management pro mobilní zařízení, umíme vyzrát na zálohování dat a virtuálních strojů, předvedeme případovou studii implementace server monitoringu, s naší pomocí neztratíte již ani jeden email a předvedeme TOP USE CASES, jak umí malware elegantně obejít antivirová řešení.

Provedeme Vás skládačkou moderních datových center, které musí splňovat podmínky pro cloudové služby, mobilitu, vysokou dostupnost a jednoduchou správu. Pomůžeme nejen naplnit zákon o kybernetické bezpečnosti, ale Vaše investice zacílíme na skutečné firemní potřeby, otevřeme právní okénko zaměřené na cloud a implementaci softwaru.

Speciální host Vám přiblíží CyberEurope 2014 a úspěšnost České republiky. Vše doplníme živými ukázkami, návody a konzultacemi na místě konference.

Článek COMGUARD s.r.o. ze dne 22. srpna 2014 - pátek

Další články od COMGUARD s.r.o.

Lastline ochrana proti malwaru v portfoliu COMGUARD

Nejlepší a nejefektivnější řešení proti kybernetickým útokům včetně APT

Zpráva o hrozbách McAfee Labs Predictions 2017

Autorizované školicí středisko Sophos pro Čechy a Slovensko

COMGUARD je výhradním distributorem Rapid7 pro český a slovenský trh

Nová řada firewallů Sophos XG v distribuci COMGUARDu

Nová firewallová platforma sjednocuje řešení Sophos SG a Cyberoam CR

ManageEngine - řešení správy a řízení IT v distribuci COMGUARD

Konference Security & Networking Praha 2015

Ransomware - IT výpalné je podle McAfee Labs na vzestupu

Barracuda Security Suite - integrovaná platforma ochrany sítě

Poptávka po bezpečnostních i síťových řešeních roste

McAfee SIEM propojuje informace o vnějších hrozbách v reálném čase

Chytrá řešení pro bezpečnost ICT

Špičkové umístění pro tým COMGUARD a Unicorn Systems na Cyber Europe 2014

Archivace emailové komunikace s integrací pro Outlook

Predikce hrozeb v oblasti bezpečnosti pro rok 2015

Bezpečnostní řešení Secunia v distribuci COMGUARD

McAfee Endpoint Security v10 - integrované zabezpečení pro pracovní stanice a servery

COMGUARD je výhradním distributorem síťových technologií Brocade

UTM firewall Cyberoam chrání firemní síť CIDEM Hranice

Konference Security & Networking Praha 2014 představila reálné hrozby kybernetických útoků

Konference Security & Networking Praha 2014

Bezpečnostní řešení Sophos v distribuci COMGUARD

Revoluce v boji proti malwaru s McAfee Advanced Threat Defence

Rychlý nárůst malwaru v mobilnáích aplikacích

Virtuální router Brocade Vyatta vRouter