share itpoint.cz

Nejlepší a nejefektivnější řešení proti kybernetickým útokům včetně APT

COMGUARD vyhlašuje otevřený boj proti APT útokům a v rámci svých Expertních Služeb doporučuje dívat se na ochranu proti kybernetickým útokům komplexně s použitím účinné kombinace řešení světových výrobců, jako jsou McAfee (Intel Security), Sophos, Barracuda, Infoblox nebo Rapid7.

Doporučený soubor opatření pro kybernetickou obranu byl navržen tak, aby poskytl konkrétní a akceschopné kroky a postupy, jak zastavit dnešní nejrozšířenější a nejnebezpečnější útoky. Zaměřuje se na pomoc organizacím minimalizovat riziko, kterému jsou vystaveny.

Na začátku návrhu komplexního řešení obrany je potřeba znát aktuální stav provozního IT, tj. položit si otázku: Jaké máme zázemí? K tomu je vhodné vybrat produkt na zjišťování zranitelností. Jak ale poznat, že řešení daného výrobce je to nejlepší a nejúčinnější? Například námi doporučené řešení Rapid7, splňuje 19 z 20 SANS kritérií a řadí se tak mezi absolutní světovou špičku na trhu!

SANS kritéria pokrývají nejkomplexněji kritické bezpečnostní kontrolní opatření pro zajištění kybernetické ochrany definované Centrem pro internetovou bezpečnost, Center for Internet Security (CIS). Žebříček světových výrobců splňující SANS kritéria tak umístil výrobce Rapid7 na první místo.

Rapid7 nabízí analytické nástroje pro zjištění zranitelností a zabezpečení dat, penetrační testování, vulnerability management, asset management a skenování webových aplikací.

Při jejich použití jste v souladu s bezpečnostními předpisy a audity pro Risk Management, Vulnerability a Configuration Management, jako jsou ISO 27002, PCI DSS, SNS, HIPAA, HITECH, FISMA (USGCB/FDCI a včetně SCAP shody), Sarbanes-Oxley (SOX), Top 20 CSC a NERC CIP a další.

"Spolupracujeme s těmi největšími světovými hráči na trhu bezpečnosti IT tak, abychom mohli nabídnout to nejlepší a nejefektivnější řešení proti kybernetickým útokům včetně APT. Našimi týmovými hráči jsou jak naši prodejci, tak i jejich klienti. Řešení Rapid7 máme ve svém portfoliu právě proto, že dokáže identifikovat opomíjené zranitelnosti, které jsou schopny otevřít cestu jak ke zničení cenných dat našich klientů, tak i jejich pověsti na trhu. Pouze následná kombinace těch správných a účinných bezpečnostních řešení, pokrývající zachycené zranitelnosti, je schopna bojovat proti každé fázi APT útoku. Neustále zlepšujeme kvalitu poskytovaných Expertních Služeb. Našim cílem je schopnost poskytovat v reálném čase znalostní bázi kritických hrozeb a doporučovat vhodné bezpečnostní řešení na míru každé firmy. Tím výrazně zmírníme riziko ohrožení klienta jakýmikoliv útoky - včetně APT. V rámci boje proti těm nejnebezpečnějším hrozbám i světoví výrobci spojují své síly. Jako příklad bych uvedl právě zmiňovaný Rapid7 a McAfee," říká Karel Klumpner, výkonný ředitel společnosti COMGUARD.

Listopadovou žhavou novinkou je obousměrná integrace řešení Rapid7 Nexpose s McAfee centrální správou ePolicy Orchestrator (ePO) prostřednictvím unikátní DXL platformy (nový bezpečnostní middleware). Jaké z toho plynou výhody?

Je možné importovat aktiva přímo z McAfee ePO do Rapid7 Nexpose a zároveň je rizikovost daného aktiva získaná v Rapid7 Nexpose viditelná přímo v McAfee ePO, díky čemuž získáváme možnost reakce v reálném čase na případné pokusy o napadení strojů.

Článek COMGUARD s.r.o. ze dne 12. ledna 2017 - čtvrtek, čteno 11862x

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Další články COMGUARD s.r.o.

Nejlepší a nejefektivnější řešení proti ...

Zpráva o hrozbách McAfee Labs Prediction...

Autorizované školicí středisko Sophos pr...

COMGUARD je výhradním distributorem Rapi...

Nová řada firewallů Sophos XG v distribu...

Nová firewallová platforma sjednocuje ře...

ManageEngine - řešení správy a řízení IT...

Konference Security & Networking Pra...

Ransomware - IT výpalné je podle McAfee ...

Barracuda Security Suite - integrovaná p...

Poptávka po bezpečnostních i síťových ře...

McAfee SIEM propojuje informace o vnější...

Chytrá řešení pro bezpečnost ICT

Špičkové umístění pro tým COMGUARD a Uni...

Archivace emailové komunikace s integrac...

Predikce hrozeb v oblasti bezpečnosti pr...

Bezpečnostní řešení Secunia v distribuci...

McAfee Endpoint Security v10 - integrova...

COMGUARD je výhradním distributorem síťo...

UTM firewall Cyberoam chrání firemní síť...

Konference Security & Networking Praha 2...

Konference Security & Networking Pra...

Bezpečnostní řešení Sophos v distribuci ...

Revoluce v boji proti malwaru s McAfee A...

Rychlý nárůst malwaru v mobilnáích aplik...

Virtuální router Brocade Vyatta vRouter