logo COMGUARD a.s.

Novinky McAfee 2013 pro domácnosti a malé kanceláře

COMGUARD zahajuje v listopadu 2012 prodej produktové řady bezpečnostních boxů 2013 pro domácnosti a malé kanceláře, které zajišťují výkonnou, komplexní ochranu již i před nebezpečnými a nově se objevujícími hrozbami na Windows 8.

Co je nového v této produktové řadě a jak se liší produkty McAfee od ostatních značek? Nabízí všichni poskytovatelé zabezpečení stejné funkce, umí stejně účinně ochránit před nechtěnými hosty Vaše počítače a nabídnout stejnou úroveň ochrany Vašich dětí? Podle čeho by měl běžný uživatel vybírat zabezpečení svého počítače?

Kamil Kosour, Channel Sales Manager společnosti COMGUARD, řídící prodej pro SMB trh a zabezpečení domácích sítí, doporučuje následující postup.

Každý domácí uživatel by se měl věnovat minimálně těmto bodům:

Novinky 2013 od McAfee

Ochrana proti škodlivým reklamám a automaticky otevíraným oknům. Webové stránky nemají vždy kontrolu nad reklamami, které zobrazují. Někdy můžete nalézt nebezpečnou reklamu na stránce, které každý den důvěřujete.

McAfee automaticky blokuje podezřelé a škodlivé reklamy. V každém okamžiku každého dne jde o jediné: zachovat bezpečnost, abyste mohli bez obav procházet internet, nakupovat a komunikovat online.

Boxy 2013 pro český a slovenský trh

Společnost COMGUARD nabízí pro český a slovenský trh McAfee Internet Security 2013, Total Protection 2013 a Antivirus Plus 2013 až pro 3 PC v základní ceně daného boxu.

McAfee Internet Security 2013

Tento box nabízí mimo jiné unikátní rodičovskou kontrolu:

McAfee Total Protection 2013

Tato ochrana kromě již zmíněné rodičovské kontroly nabízí například ochranu Vašich sociálních sítí:

Software proti phishingu (podvodným zprávám). Krádeže identity jsou na vzestupu. Technologie McAfeeSiteAdvisor LIVE pomáhá vyhnout se nebezpečným stránkám pomocí aktivního blokování podvodných odkazů, které můžete obdržet e-mailem, IM a sociálními sítěmi.

Další články k tématům - antivir - baterie - netbook - notebook - reklama - skener - tablet - SmartPhone - SMB - úložiště - Windows - Kamil Kosour

Článek COMGUARD a.s. ze dne 2. listopadu 2012 - pátek

Další články od COMGUARD a.s.