logo COMGUARD a.s.

Zoltán Csecsodi: nový výkonný ředitel COMGUARD

Na pozici výkonného ředitele COMGUARD a.s. nastoupil od 1.3. 2012 Zoltán Csecsödi. Přebírá tak štafetu od dlouholetého výkonného ředitele Jana Dymáčka, který se bude nyní více věnovat strategiím stávajících a nově chystaných projektů.

Zoltán Csecsödi se pohybuje na trhu IT a bezpečnosti více než dvacet let. Přichází ze společnosti Ness Czech, kde působil na pozici obchodního manažera, a pracoval např. ve společnostech Infinity, SkyNet a dalších na pozicích obchodních a regionálních ředitelů.

Jeho rodným jazykem je čeština, mluví maďarsky a anglicky. Ve volném čase se věnuje stolnímu tenisu, cyklistice a poslechu hudby.

Zoltán Csecsodi - výkonný ředitel COMGUARD

COMGUARD také rozšiřuje obchodní oddělení a chystá nové projekty řešící aktuální témata tohoto roku, jako jsou mobilní bezpečnost nebo integrace bezpečnostních technologií.

"Rozšiřujeme společnost jak personálně, tak produktově", uvádí Karel Taft, předseda představenstva společnosti. "Za uplynulých šest let se naše společnost usadila na trhu bezpečnosti ICT velice pevně. Nový business přináší trvale rostoucí tržby a nové investiční možnosti, ale vyžaduje také větší specializaci a inovativní řízení z pohledu produktů a služeb. Tento rok se přestěhujeme také do vlastní budovy, kde po dokončení budou nejen nové kanceláře, ale i prostory pro Školící centrum McAfee a Kompetenční centrum pro vývoj nových ICT řešení."

Další články k tématům - ICT - školení - vývoj - Zoltán Csecsodi - Karel Taft

Článek COMGUARD a.s. ze dne 12. března 2012 - pondělí

Další články od COMGUARD a.s.