logo ecommerce.cz a. s.

telcoconsulting.cz: nový expert vstupuje na telekomunikační trh v ČR

Novým specialistou pro oblast telekomunikací se v České republice stala nová divize Telco Consulting společnosti ecommerce.cz, která garantuje firmám nejnižší cenu za komunikaci na českém trhu.

Podle analýz telcoconsulting.cz platí zbytečně drahé volání 30 procent firem v České republice. Tento neradostný stav je dán tím, že majitelé a jednatelé nemají tolik času zabývat se optimalizacemi, studováním faktur za volání, sledováním novinek na trhu a při předložení nabídek některým z operátorů není v jejich silách rozpoznat různé kličky a porovnávat kalkulace s dalšími tarify. Vzhledem ke krizi na trhu je právě nyní hlad pro optimalizaci všech nákladů, mezi něž patří právě náklady za komunikaci jak ve firmě tak mimo ni. "My dokážeme firmě uspořit s ohledem na její velikost více než 25 procent nákladů za komunikaci," uvedl Martin Stryk, Account Manager Telco Consulting.

Telco Consulting je v současnosti svým rozsahem služeb v ČR ojedinělá. Tuzemským firmám nabízí a poskytuje hloubkové analýzy komunikace ve společnosti, rozbor fixních a mobilních linek, konektivity zvolených operátorů, navrhuje optimální tarify, realizuje výběrová řízení, a ručí za optimálně nastavené služby a ceny po celou dobu spolupráce.

Telco Consulting - logo

Další články k tématům - analýza - náklady - operátor - optimalizace - tarif - telefonie - volání - Martin Stryk

Článek ecommerce.cz a. s. ze dne 11. ledna 2011 - úterý

Další články od ecommerce.cz a. s.

ecommerce.cz hledá vývojáře: brněnská softwarová firma hodlá nabrat stovku IT odborníků

telcoconsulting.cz: nový expert vstupuje na telekomunikační trh v ČR