logo EDITEL CZ s.r.o.

Štefan Sádovský

CEO společnosti EDITEL CZ + SK

Štefan Sádovský - EDITEL CZ s.r.o.logo EDITEL CZ s.r.o.LinkedIn

Pokud spolu obchodují dvě velké společnosti, je fakturace poměrně jednoduchá, protože obě strany spoléhají na elektronickou výměnu dat (EDI) pomocí mezinárodní komunikační platformy eXite. Elektronické dokumenty jsou například automaticky přenášeny do účetního systému, kde je mohou zaměstnanci dále zpracovávat. Tento proces obvykle není vázaný na konkrétní místo a může být prováděn na home office, protože řada firem má k vlastním systémům zřízen přístup pomocí VPN.

Jiné je to ale ve firmách, v nichž mají procesy stále závislé na papírových dokumentech. Ke zpracování fyzických obchodních dokumentů přirozeně musí člověk být fyzicky přítomen.

Štefan Sádovský

CEO společnosti EDITEL CZ + SK

Štefan Sádovský - EDITEL CZ s.r.o.logo EDITEL CZ s.r.o.LinkedIn

Rád bych přenesl z jedné země do druhé to dobré, spojil týmy do jednoho funkčního celku, využil synergický efekt pro rychlejší růst na obou trzích, nabízí se také prostor k růstu aktivit v oblasti automobilového průmyslu a k rozvoji digitalizace v nových odvětvích.

Jan Mrvík

Výkonný ředitel společnosti EDITEL CZ

Jan Mrvík - EDITEL CZ s.r.o.logo EDITEL CZ s.r.o.LinkedIn

V dnešní době nabité různými variantami finančních služeb, přináší zákazníkům naše strategická spolupráce s Factoringem České Spořitelny moderní službu s unikátním potenciálem a ohromným stabilním zázemím. V současné podobě na trhu neevidujeme konkurenční službu s takovým prostorem, jakým je sloučení EDI řešení a klasického nebo reverzního factoringu.

Věřím ve velmi dynamický růst portfolia zákazníků z oblasti středních a velkých firem a tím i dalšího rozvoje společného projektu.

Daniel Čermák

Delivery Manager společnosti EDITEL CZ

Daniel Čermák - EDITEL CZ s.r.o.logo EDITEL CZ s.r.o.LinkedIn

Nová pozice ve společnosti EDITEL je pro mě další profesní a osobní výzvou které, jakož to sportovní duše, mám rád a chci se nové role zhostit s co nejlepšími výsledky.

Díky skvělému přátelskému prostředí plné profesionálů věřím, že se nám povede plnit všechna očekávání a úspěšně realizovat projekty, které přinesou našim klientům řešení k jejich plné spokojenosti.

Roman Imrich

Development Director skupiny EDITEL Group

Roman Imrich - EDITEL CZ s.r.o.logo EDITEL CZ s.r.o.

Jsem velice rád, že můžu svoje zkušenosti i nadále využívat a přispět tak k tvorbě nových produktů a služeb EDITELu především pro naše zákazníky, kteří jsou pro EDITEL na prvním místě.

Jan Mrvík

Výkonný ředitel společnosti EDITEL CZ

Jan Mrvík - EDITEL CZ s.r.o.logo EDITEL CZ s.r.o.LinkedIn

Penny Market je jedním z hlavních nositelů myšlenky EDI, elektronické výměny obchodních dokumentů a vážíme si, že jsme jim partnerem v tomto projektu. Role společnosti EDITEL CZ je budovat, definovat a zavádět elektronickou fakturaci a elektronickou výměnu obchodních dokumentů, nebo-li EDI, na trh. Vnímáme to jako naše poslání a vážíme si každého partnera, který jej s námi sdílí. Rozjezd nových typů zpráv je pro nás rutinní záležitostí.

V případech, kdy jsou obě strany připravené, je to snadné, ale horší jsou případy, kdy jedna či druhá strana nemá podporu daného formátu, vyžadovaného protistranou, ve svém informačním systému. Společnost Penny Market proto využila služeb Partner Managementu EDITELu, aby byla zajištěna nutná koordinace se všemi zainteresovanými, tedy nejen s pracovníky Penny Marketu, s kolegy z dotčených oddělení EDITELU, ale hlavně s dodavateli či jejich providery.

Robert Matras

Senior konzultant společnosti EDITEL CZ

Robert Matras - EDITEL CZ s.r.o.logo EDITEL CZ s.r.o.

Abyste uspěli v B2B segmentu, obchodování s vámi musí být pro partnery a zákazníky transparentní a jednoduché. K dosažení tohoto stavu a k získání významné konkurenční výhody vede automatizace a hlavně integrace obchodních procesů.

Unikátním a velmi sofistikovaným řešení pro takovou integraci je B2B platforma IBM Sterling Integrator, kterou vám v rámci Smarter Integration podrobně představím.

Jan Mrvík

Výkonný ředitel společnosti EDITEL CZ

Jan Mrvík - EDITEL CZ s.r.o.logo EDITEL CZ s.r.o.LinkedIn

Fórum Smarter Integration jsme poprvé, a musím říct s úspěchem, realizovali v minulém roce. Zájmem o téma B2B integrace z řad našich stávajících i potenciálních partnerů nás příjemně překvapil, proto bychom rádi na tuto úspěšnou akci navázali.

B2B integraci a komunikaci probereme jak z pohledu obchodu a managementu, tak z pohledu technického, respektive z pohledu IT. Rádi se s vámi podělíme o novinky v této oblasti a naše praktické zkušenosti.

Jan Mrvík

Výkonný ředitel společnosti EDITEL CZ

Jan Mrvík - EDITEL CZ s.r.o.logo EDITEL CZ s.r.o.LinkedIn

Tato ocenění bereme jako potvrzení kvality našich produktů, které jsou schopny vyhovět požadavkům celého spektra společností, od nejmenších podnikatelů až po velké korporace.

Zároveň je pro nás i závazkem, abychom i v budoucnu našim klientům poskytovali služby na vysoké úrovni a nadále se intenzivně věnovali vývoji a inovacím.

Tibor Šata

Generální ředitel společnosti EDITEL CZ

Tibor Šata - EDITEL CZ s.r.o.logo EDITEL CZ s.r.o.

Zpráva o úspěšném auditu ISAE 3402 typu II, kterou nám předala společnost Ernst & Young, je potvrzením toho, že jsme nastavili nejvyšší možnou laťku, pokud jde o bezpečnost naší infrastruktury a pečlivost kontroly našich pracovních postupů napříč celou organizací.

Je to samozřejmě velké ocenění za léta úsilí mezinárodního týmu odborníků, nicméně je to také trvalý závazek nadále pracovat na tom, aby všechny služby, které skupina poskytuje, vždy odpovídaly těm nejvyšším nárokům našich zákazníků.