logo Electro World s.r.o.

LOH Londýn 2012 ve 3D v prodejnách Electro Worldu

Po celou dobu LOH v Londýně je možné sledovat zdarma ve 22 prodejnách Electro Worldu v České republice a na Slovensku sportovní kanál Eurosport 3D na televizi od společnosti Panasonic s aktivní 3D technologií.

Zákazníci Electro Worldu mají možnost zpestřit si nakupování sledováním výkonů našich sportovních nadějí. Díky této jedinečné akci uvidí sportovní fanoušci obhajobu zlata české oštěpařky Barbory Špotákové i desetiboj s Romanem Šebrlem ve vysoké kvalitě 3D kvalitě a budou se cítit, jako by byli přímo v dějišti olympijských her v Londýně.

"Technologie 3D se z kin rychle přesouvá také na televizní obrazovky. Díky našim interním průzkumům víme, že nové technologie v tomto segmentu nejvíce zajímají právě sportovní fanoušky. Sportovní přenosy totiž vyžadují kvalitní televizní vysílání a co neautentičtější přenos. Nápadem promítat sportovní přenosy u nás na prodejnách chceme zákazníkům přiblížit 3D technologii a umocnit jejich sportovní zážitky. Proto přijďte do našich prodejen fandit a snad nějaký kov získáme", říká k 3D televizím a unikátní akci Martin Matlocha, Head of category CE/Tele ze společnosti Electro World.

Článek Electro World s.r.o. ze dne 31. července 2012 - úterý

Další články od Electro World s.r.o.

Speciální nabídka videokonferencí Yealink