logo Electro World s.r.o.

PlayStation3 zabaví celou rodinu a prodává se výborně

PlayStation3 Electro World uvádí pro české zákazníky mezi prvními za výtečných 7499 Kč. Od modelu třetí generace této populární herní konzoly se očekává oživení trhu s hraním, je totiž výkonnější, o 32 procent menší, o 36 procent lehčí a má o 34 procent nižší spotřebu.

"Hlavním přínosem PlayStation3 pro hráčskou komunitu vidím v neomezené možnosti hraní online her přes internet a sledování televize," řekl Libor Bauer, produktový manažer pro herní systémy a počítače společnosti Electro World. O úspěchu nového modelu hovoří také to, že prodej Playstation 3 dosáhl celosvětově za první tři týdny 1 mil. kusů.

Mezi nejoblíbenější hry pro novou PlayStation3 patří - IL-2 Sturmovik: Birds Need for Speed: Shift Batman: Arkham Asylum. "Nová konzola může pochopitelně sloužit také jako Blu-ray přehrávač, takže zábavu s ní si užije celá rodina. Děti si mohou hrát a rodiče sledovat HD filmy," dodal Libor Bauer.

S novou PlayStation3 získávají zákazníci službu PlayStationNetwork, do které se zaregistrujete a můžete získat širokou nabídku hraní her za příznivou cenu. Kromě přístupu k webovým televizním stanicím byly zábavní funkce PlayStation posíleny též o video službu PlayStation Network a PSP, která bude spuštěna v listopadu. Služba bude poskytovat stovky filmů od hollywoodských trháků až po obsahy místního významu. Nová konzole PlayStation3 disponuje 120 GB pevným diskem, od října je model doplněn o 250 GB disk.

"Budoucnost hraní her vidím jednoznačně v propojení hráčů prostřednictvím internetu. Nová konzola obsahuje všechno potřebné pro takové hry: síťový konektor, rozhraní bezdrátové sítě, Bluetooth a k televizi HDMI. Až vyzkoušíte některý ze závodních simulátorů, nebudete chtít jezdím s ničím jiným," doplnil Libor Bauer.

Další články k tématům - hraní - konzola - PlayStation3 - Libor Bauer

Článek Electro World s.r.o. ze dne 14. října 2009 - středa

Další články od Electro World s.r.o.