logo Foxconn 4Tech s.r.o.

Datová analýza a umělá inteligence v praxi na workshopech a seminářích Foxconn 4Tech

Foxconn 4Tech využívá dlouholeté zkušenosti z průmyslového a ICT prostředí a nabízí řadu služeb a produktů, které pomohou lépe využít stávající firemní technologie a přesně analyzovat a předvídat vývoj ve výrobě, energetice nebo logistice.

Prediktivní pokročilá datová analytika ve spojení s umělou inteligencí a strojovým učením je v hledáčku řady firem, které již dnes shromažďují obrovské množství dat, které dále exponenciálně roste.

"Foxconn 4Tech startuje první sérii vlastních odborných seminářů a workshopů pro zákazníky a partnery řešící aktuálně problematiku IoT. Akce, které letos pořádáme, reagují na současné trendy a potřeby českých i mezinárodních zákazníků a pomáhají prostřednictvím praktických ukázek a příkladů otevřít diskuzi o reálném využití technologií a řešení v běžném firemním prostředí. Z pozitivních reakcí na první semináře věříme, že jsme se vydali správným směrem. V letošním roce připravujeme celou řadu setkání pro oblast Průmyslu 4.0 a chytrých odvětvových řešení založených na IoT technologiích," říká Jan Rezek, marketingový manažer společnosti Foxconn 4Tech.

Aktuálním tématem dnešní doby je téměř v každém oboru problematika využití dat, jejich sběr, analýza a správné vyhodnocení tak, aby data podporovala rozhodování a ukazovala reálné problémy nebo příležitosti k dalšímu rozvoji firmy.

První vlaštovkou již bylo setkání k oblasti praktického užití pokročilé datové analytiky s využitím umělé inteligence a reálné propojení světa průmyslového internetu věcí a oblasti řízení spotřeby energií.

Článek Foxconn 4Tech s.r.o. ze dne 23. ledna 2018 - úterý

Další články od Foxconn 4Tech s.r.o.