logo Foxconn 4Tech s.r.o.

Průmyslové aplikace s podporou trendů pro Průmysl 4.0 a IoT

Foxconn 4Tech představí na mezinárodním veletrhu AMPER v Brně vlastní komerční řešení založené na rozpoznávání obrazu s využitím pokročilé umělé inteligence pro průmyslové firmy a další obory.

"Umělá inteligence založená na hlubokém učení patří mezi základní stavební kameny našich řešení, která uvádíme na český i mezinárodní trh. Ve spojení s automatizací, pokročilou datovou analytikou a systémy pro řízení výroby vytváří unikátní koncept pro chytré továrny a další obory. V aplikaci hlubokého učení v oblasti strojového vidění pro průmysl patří Foxconn 4Tech mezi první poskytovatele těchto služeb a řešení na světě," říká Robert Šuhada, Data Science Team Leader ve společnosti Foxconn 4Tech.

Jde o systém pro vizuální rozpoznání obrazu a videa ve spojení s umělou inteligencí. Řešení využívá kombinaci metod strojového vidění a hlubokých neuronových sítí - tzv. Deep Learning (hluboké učení) například pro rozhodování a automatizované sledování kvality výrobků, autonomní systémy v moderních továrnách, bezpečnost a dalších odvětvích.

Systém rozpoznávání obrazu založený na umělé inteligenci společnosti Foxconn 4Tech umožňuje automatizovat činnosti, které doposud byly vykonávány ručně a zároveň přináší vyšší přesnost a rychlost než lidská obsluha.

Kromě průmyslu lze tyto technologie využít například pro autonomní vozy, bezpečnostní řešení, ochranu proti krádežím nebo marketingové účely.

https://www.youtube.com/embed/luOUywm1EGQ

pavel.gregor@gmail.com + jan.rezek@foxconn4tech.com

Nové řešení bude poprvé představeno od 20. do 23. 3. 2018 na jarním mezinárodním veletrhu AMPER v Brně.

Článek Foxconn 4Tech s.r.o. ze dne 8. února 2018 - čtvrtek

Další články od Foxconn 4Tech s.r.o.