logo ITeuro, a.s.

Robert Fárek

Ředitel realizace společnosti ITeuro

Robert Fárek - ITeuro, a.s.logo ITeuro, a.s.LinkedIn

IT Cluster vnímáme jako hybnou inovační sílu tohoto regionu v oboru IT. Jelikož jsme v ITeuro letos rozšířili nabídku produktů a služeb a výrazně posílili naše vývojové oddělení, je vstup do sdružení přirozený.

Chceme s ostatními členy spolupracovat, sdílet zkušenosti a přispět vlastními inovacemi. Například náš produkt InduStream inovační potenciál rozhodně má.

Slávka Klepková

Ředitelka společnosti ITeuro

Slávka Klepková - ITeuro, a.s.logo ITeuro, a.s.LinkedIn

Z našeho pohledu se konference Digitalizace a Průmysl 4.0 v praxi vydařila. Potěšila nás i zpětná vazba od účastníků, kteří potvrdili, že informace z praxe na obdobných setkáních chybí a u nás je získali.

Navíc máme řadu podnětů, které využijeme v našich řešeních i při dalších akcích, které budeme připravovat.

Slávka Klepková

Ředitelka společnosti ITeuro

Slávka Klepková - ITeuro, a.s.logo ITeuro, a.s.LinkedIn

Naše společnost se rozvíjí a s produktem InduStream vstupuje do nové etapy své působnosti. Zatím jsme především implementovali kvalitní ERP systém třetí strany a k němu přidávali vlastní českou lokalizaci a menší nástavbové moduly.

InduStream je naše první skutečně komplexní řešení, nezávislé a široce uplatnitelné. Reprezentuje firemní strategii na další období, kdy se chceme více zaměřovat na vlastní produkty a služby. Zázemí i špičkové odborníky k tomu máme.

Petr Boháč

Produktový manažer společnosti ITeuro

Petr Boháč - ITeuro, a.s.logo ITeuro, a.s.LinkedIn

Samotný koncept distribuce dokumentace elektronicky, sběr dat ze strojů, odvádění práce terminály, distribuce KPI a grafů z dat ERP, podobně jako nástroje business intelligence nebo pro document management - to není nic unikátního. Hlavními potřebami zákazníků jsou rychlost, jednoduchost, stabilita, ale hlavně kombinace všech těchto požadavků v jedné aplikaci napojené na ERP systém. Proto jsme začali tvořit vlastní řešení.

Online propojení na systémy ERP nebo MES, vazba na plánování, dlouholetá práce s KPI a výkonnostními i kontrolními reporty. To vše a téměř dvě desetiletí našich zkušeností v oblasti systémů výhradně pro výrobní firmy, pro které máme jeden z největších tuzemských specializovaných týmů.

Ireneusz Kubies

Channel Manager společnosti Infor Česká republika

Ireneusz Kubies - ITeuro, a.s.logo ITeuro, a.s.LinkedIn

Během procesu digitální transformace může řada českých výrobních společností zjistit, že jejich často více než 10 let staré ERP systémy nejsou kompatibilní s nejnovějšími digitálními technologiemi.

Aby zůstaly konkurenceschopné i v příštích letech, měly by provést audit svých podnikových aplikací a rozhodnout se o jejich výměně či upgradu.

Slávka Klepková

Ředitelka společnosti ITeuro

Slávka Klepková - ITeuro, a.s.logo ITeuro, a.s.LinkedIn

Zúčastnili jsme se několika konferencí podobného zaměření a všechny byly teoretické. My jsme se proto při přípravě programu soustředili na praxi. Zavádění moderních technologií a postupů do výrobních firem má nejen pozitiva, ale také znamená překonání řady překážek.

Je totiž nutné v podniku nejprve vytvořit potřebné podmínky. I o tyto zkušenosti se řečníci podělí.

Jiří Pavlík

Business System Consultant společnosti ITeuro

Jiří Pavlík - ITeuro, a.s.logo ITeuro, a.s.LinkedIn

Drtivá většina českých výrobních firem již má nějaký podnikový informační systém, což nám opakovaně potvrzují průzkumy Českého statistického úřadu. Je také jasné, že tak, jak se rozvíjí firmy samotné, jak se mění ekonomický a společenský rámec, ve kterém firmy podnikají.

Mění se i potřeby vedení firem a s tím i požadavky manažerů na podporu rozhodovacích procesů ze strany informačních systémů. Objevují se nové požadavky, potřeba nových funkcionalit, modulů apod.

Tomáš Píšek

Vedoucí marketingu společnosti ITeuro

Tomáš Píšek - ITeuro, a.s.logo ITeuro, a.s.LinkedIn

Mějte připravenou strategii na několik let dopředu. Již dnes přemýšlejte o budoucích potřebách ať již pořízení dalšího modulu nebo výměně dosluhujícího ERP.

Na výměnu či doplnění tak budete předem připraveni personálně i finančně. Náklady na stávající IS a budoucí investice budete lépe plánovat a kontrolovat.

G2B TechEd 2018