logo ITPOINT.CZ

Oprava zdarma výpočetní techniky lidem postiženým záplavami

POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST pomáhá ZDARMA s opravami výpočetní techniky lidem postiženým záplavami. Na telefonní čísla 603757677 a 604757677 se může obrátit kdokoliv, kdo potřebuje pomoci s PC nebo jiným druhem výpočetní techniky zasaženým povodní.

Servisní středisko společnosti (Lublaňská 19, Praha 2) poskytuje již nyní okamžitou pomoc s opravou výpočetní techniky, včetně monitorů, tiskáren nebo záchrany dat z pevných disků. Občané mimo území hlavního města mohou využívat svozu poškozených zařízení ZDARMA.

"Jsme si vědomi toho, že lidé v dnešní době počítače potřebují ke svému každodennímu životu, proto jsme se rozhodli pomoci. Při povodních jsme pomáhali i v roce 2002, takže v současnosti to považujeme za naprostou samozřejmost. Naši technici jsou připraveni bezplatně diagnostikovat rozsah škod a pomoci při řešení problémů," vysvětluje ředitel společnosti Dušan Mandát.

Lidé se mohou zeptat, jakým způsobem lze jejich počítače a ostatní výpočetní techniku opravit, jestli je lze zachránit, nebo zda bude nutná jejich kompletní výměna. Veškerá práce techniků společnosti je poskytována zcela bezplatně.

POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST, s.r.o., je specializovaná společnost zabývající se servisem veškeré výpočetní techniky, správou počítačových sítí a záchranou dat.

Veškerá práce techniků společnosti je poskytována zcela bezplatně.

Další články k tématům - monitor - PC - pomoc - servis - tiskárna - zdarma

Článek ITPOINT.CZ ze dne 5. června 2013 - středa

Další články od ITPOINT.CZ