logo ALTRON, a.s.
Milivoj Uzelac

Milivoj Uzelac

Regionální ředitel společnosti ALTRON

LinkedIn

Významné zjednodušení našeho loga podporuje aktuální trendy a inovační přístup, který je dnes pro firmy v našem oboru klíčem k úspěchu.

Nová firemní identita plně reflektuje náš aktivní přístup k novým technologiím, například v oblasti řízení cloudu, internetu věcí nebo efektivních a sofistikovaných řešení pro datová centra.

Současná doba a cloud computing otevírá prostor pro projekty a inovace, které se orientují na zvýšení hodnoty datových center a zároveň na optimalizaci jejich provozu spolu se zajištěním bezpečnosti a vysoké dostupnosti. V našem portfoliu máme vyvinutá řešení, která umožňují vhodně reagovat na měnící se požadavky provozovatelů a vlastníků datových center s ohledem na efektivitu provozu a dlouhodobou udržitelnost.

Jsme potěšeni, že naší aktivní účastí na konferenci Data Center World 2016 můžeme s naší filosofií a konkrétním řešením seznámit zákazníky.

Zahraniční zákazníci oceňují náš aktivní a individualizovaný přístup k řešení jejich potřeb v oblasti ICT, čímž podporujeme jejich projekty a podnikání.

V případě realizace zakázky pro vládu emirátu Sharjah se pak jedná o rozvoj elektronizace veřejné správy v regionu, kde úspěšně obchodně působíme a realizujeme své projekty již čtyři roky.