logo AIMTEC a.s.
Roman Žák

Roman Žák

Předseda představenstva společnosti AIMTEC

LinkedIn

Nové kanceláře mají vše, co moderní způsob práce vyžaduje - od flexibilních pracovních míst přes hernu až po kavárnu. Prostory jsou také ekologičtější a úspornější, než tomu bylo doposud. To vše se, jak věříme, pozitivně odrazí na úrovni služeb, které poskytujeme.

V Plzni takový projekt není obvyklý. Museli jsme investovat nemalé úsilí i finanční prostředky na úpravy a vybavení místa.

Konference TAL se mezi odborníky těší velké oblibě. Jsme rádi, že v roce 2020 pořádáme již 20. ročník. Chceme účastníkům přinášet nové trendy, informace o technologiích a příklady z praxe řízení výroby a logistiky. Očekáváme účast více než 200 odborníků na výrobu, logistiku a IT z českého i evropského automobilového průmyslu, kteří budou moct sdílet své nápady i konkrétní postupy a diskutovat o tom, jak přistoupit k digitální transformaci.

Příklady z praxe ukáží, jak se výrobci a dodavatelé nejen z automotive, ale i z dalších odvětví vypořádávají se změnami přicházejícími s konceptem Průmysl 4.0.

Původně jsme v cloudu poskytovali pouze EDI, postupně jsme ale přicházeli s novými dílčími řešeními, která už elektronickou výměnu dat přesahovala. Rozhodli jsme se proto tyto služby přesunout do nové platformy a zároveň k nim přidat komplexní řešení výroby a skladového hospodářství - MES a WMS. Chceme tak zákazníkům nabídnout jeden systém pro všechny klíčové oblasti jejich podnikání.

Na kliknutí myši jim zpřístupníme ověřené best practice procesy pro specifické typy výroby, aby se mohli soustředit na výrobu a nemuseli řešit IT. Během následujících let plánujeme do aimtec.cloud přesunout kompletní portfolio našich produktů.