logo

2N používá e-learningový nástroj Adobe Connect Pro

S potěšením oznamujeme, že od této chvíle mohou naši partneři ve spolupráci se 2N začít využívat webový videokonferenční nástroj od společnosti Adobe: Adobe Connect Pro.

Pokud potřebujete proškolit na konkrétní produkt nebo se jen seznámit s novými funkcemi výrobku, již není zapotřebí, aby váš technik jel do Prahy, do centrály 2N. Stačí se domluvit s obchodním zástupcem 2N na uspořádání on-line videokonference, pomocí které může školení (meeting) proběhnout na dálku, on-line v reálném čase, bez nutnosti cestovat a vynakládat náklady na dopravu.

Využití tohoto on-line nástroje však nespočívá pouze ve školení na dálku, lze ho úspěšně používat i pro sdílení informací v reálném čase ať už formou sdílení prezentací nebo jakýchkoli jiných dokumentů (včetně multimediálních souborů), usnadnění spolupráce pomocí realizace společných on-line meetingů, stejně jako při přípravě šířeji zaměřených interaktivních webových seminářů.

Pevně doufáme, že tento interaktivní nástroj vám, našim partnerům, poskytne nejenom prostředek jak ušetřit část svých cestovních a telefonních nákladů, ale že především přispěje k významnému zvýšení produktivity a efektivnosti práce a bude tak znamenat výrazný posun v rámci vzájemné spolupráce do budoucna.

Další články k tématům - 2N - Adobe - Connect - on-line - spolupráce - školení

Článek ze dne 20. října 2009 - úterý

Další články od 2N Telekomunikace a.s.