logo

Českých 100 nejlepších

Naše společnost 2N Telekomunikace a.s. se umístila v soutěži Českých 100 nejlepších na výborném 37. místě a navíc získala ocenění i ve speciální kategorii Věda-Chytrost-Zisk.

Tato dnes již velmi prestižní soutěž nám umožňuje se každoročně poměřit s ostaním firmami. V letošním roce jsme se umístili na 37. místě.

Získali jsme také ocenění ve speciální kategorii Věda-Chytrost-Zisk. 2N se soutěže zúčastnila již poněkolikáté a stále se drží v popředí mezi firmami z oblasti informačních a telekomunikačních technologií.

Soutěž vyhlašuje každý rok společnost COMENIUS, panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci a za cíl si klade ocenit české firmy dosahující vynikajících a mimořádných výsledků.

"Obě ocenění jsme získali díky píli a úsilí celého kolektivu 2N a díky naší společné snaze vyvíjet, produkovat a prodávat kvalitní a konkurenceschopné výrobky.

Jedním z parametrů úspěchu je i v obecném měřítku schopnost uspět mezi společnostmi z jiných oborů. 37. místo odráží naše úsilí jež investujeme do vývoje našich technologií i kultury společnosti jako celku."

Článek ze dne 13. prosince 2007 - čtvrtek

Další články od 2N Telekomunikace a.s.