logo

Vyhrajte 3 x 2N OfficeRoute

2N TELEKOMUNIKACE a.s. vyhlašuje soutěž o 3 x 2N OfficeRoute. Vyhrát může každý, kdo zašle originální scénář, jak by tento produkt funkčně použil ...

UMTS router 2N® OfficeRoute představuje kompletní mobilní kancelář, kdekoli budete potřebovat. Disponuje funkcemi jako malá IP ústředna, umí šetřit za volání do GSM sítě a dokonce i faxovat.

Chybí vám telekomunikační řešení přímo na míru ? Navrhněte si ho sami !

Pokud přesně víte, co potřebujete, a nemůžete takové řešení najít, napište nám. Nebo máte zajímavý nápad, jak nově náš produkt použít ? Využili byste pro něj malou IP ústřednu, GSM bránu či UMTS technologii ? Pak přesně pro vás je určena naše soutěž! Při splnění soutěžních kritérií vám poskytneme prostředky na realizaci vámi navrženého řešení a obdržíte od nás cenu v podobě právě produktu 2N® OfficeRoute.

Návrh takovéhoto telekomunikačního řešení by měl být originální, široce využitelný, jednoduchý a měl by co nejvíc využít potenciál zařízení.

Doporučený obsah a formát technického návrhu telekomunikačního řešení by měl obsahovat :

Své návrhy posílejte na e-mailovou adresu soutez@2n.cz (do předmětu uveďte "2N OfficeRoute soutěž"). Po uzavření soutěže 6.9. 2009 vyhlásí odborná porota vítěze, kteří budou vybráni na základě posouzení technického řešení a funkčnosti návrhu.

Další články k tématům - 2n - GSM - IP - OfficeRoute - soutěž - UMTS

Článek ze dne 3. srpna 2009 - pondělí

Další články od 2N Telekomunikace a.s.