logo

Dveřní komunikátor 2N Helios IP na konferenci CISCO v Las Vegas

Společnost 2N Telekomunikace představila na konferenci CISCO Live v Las Vegas nové funkce elektronického dveřníku 2N Helios IP. Jedná se o možnost definování zón a vymezení přístupu pro jednotlivé nositele elektronických karet.

"Uživatel může rozdělit budovu do jednotlivých zón a přiřadit vrátníky ke vstupům do nich. Každému uživateli s elektronickou kartou pak přiřadí práva vstupu", vysvětluje produktový manažer 2N Telekomunikace Tomáš Vystavěl. Výhodou je jednoduchá konfigurace z jednoho počítače a také koncept zón přehledně zabezpečí celou budovu či části kanceláří.

2N vylepšený dveřní komunikátor 2N Helios IP poprvé představila na červencové konferenci CISCO Live v Las Vegas. "Ohlas byl velice pozitivní. Ocenění se dostalo především možnosti napojení 2N Heliosu IP na produkty CISCO pomocí rozhraní Wiegand a také dalších rozšíření jako je třeba 2N Helios IP EYE umožňující zobrazení videa z dveřníků a posílání obrázků návštěvníků do e-mailu", popisuje Tomáš Vystavěl.

2N Helios IP EYE je volně dostupná funkce ke stažení na stránkách 2N.cz a umožňuje použít dveřník jako videotelefon na monitoru počítače. S příchozím hovorem vyskočí okno s videem a po ukončení se samo zavře. Obyčejné telefony jako je SJ Phone snadno povýší na videotelefon.

2N Helios IP je dveřní audio a video komunikátor určený pro připojení do počítačové sítě, virtuální kanceláře i videokomunikaci ve firemním či domácím prostředí.

Vlastnosti 2N Helios IP:

Další články k tématům - audio - dveřník - EYE - Helios - IP - PoE - SIP - video - videotelefon - Tomáš Vystavěl

Článek ze dne 2. srpna 2011 - úterý

Další články od 2N Telekomunikace a.s.

Dveřní komunikátor 2N Helios IP na konferenci CISCO v Las Vegas