logo

Nové VoIP produkty 2N

Nová pobočková ústředna 2N OMEGA 48 a dveřní komunikátor 2N Helios IP Vám zajistí kvalitní internetovu komunikaci.

2N Helios IP - dveřní video IP telefon

Hledáte IP dveřní video telefon v moderním designu ? 2N Helios IP Vám přinese vysoce komfortní a jednoduchou dveřní komunikaci odkudkoli. 2N Helios IP - hlas, video, klávesnice a vstupní systém v jednom.

2N OMEGA 48 - pobočková telefonní ústředna

Má Vaše firma více poboček v České republice nebo v zahraničí ? Chcete telefonovat v rámci firmy a mezi vzdálenými firemními pobočkami zdarma ? Naše nová telefonní ústředna 2N OMEGA 48 je určena právě Vám !

Pomocí VoIP - internetové telefonie lze vzájemně propojit ústředny 2N OMEGA 48 v jednotlivých pobočkách firmy (výrobních závodech) a vytvořit síť, v rámci které si budou zaměstnanci uvnitř firmy a mezi vzdálenými pobočkami volat zdarma pouze za cenu internetového připojení.

Využitím VoIP - internetové telefonie lze vzájemně propojit jednotlivé ústředny ve vzdálených pobočkách. V rámci vytvořené sítě mohou zaměstnanci volat zdarma pouze za cenu internetového připojení.

Díky službě Mobility Extension budou všichni vaši zaměstnanci dostupní na čísle pevné linky i pokud pracují mimo kancelář (mobilní telefon slouží jako prodloužená linka ústředny).

Článek ze dne 14. května 2008 - středa

Další články od 2N Telekomunikace a.s.