logo

O2 Netcom nově v provedení do racku

Máte ve firmě rackovou skříň a rádi byste vaši telefonní ústřednu umístili přímo do ní ? Nově je nyní možné objednávat ústředny O2 Netcom i v rackovém provedení ...

O2 Netcom 19“ má stejné vlastnosti a služby jako nástěnná verze a mezi její hlavní výhody tedy patří jednoduchá instalace a údržba, připojení do všech sítí a maximální modularita.

Nová verze O2 Netcomu do racku je určena pro všechny kanceláře, menší a střední firmy o počtu do 20 zaměstnanců, které chtějí mít ústřednu umístěnou v racku a zároveň využívat všechny výhody které nabízí nástěnné verze.

Podpora 3G sítí v ústřednách 2N

Společně se začátkem prodeje rackové verze ústředny O2 Netcom jsme jako první na českém i světovém trhu zahájili prodej interních modulů, které umožňují připojení telefonních ústředen do 3G sítí. Nyní je tedy možné prostřednictvím ústředen 2N Omega 48 a O2 Netcom zajistit vše, co potřebuje každá kancelář - od hlasu až po rychlá data.

Volání mezi pobočkami zdarma !

Pomocí Internetu lze vzájemně propojit ústředny O2 Netcom nebo 2N® Omega 48 v jednotlivých pobočkách firmy (výrobních závodech) a vytvořit síť, v rámci které si budou zaměstnanci uvnitř firmy a mezi vzdálenými pobočkami volat zdarma pouze za cenu internetového připojení. Celá vaše firma přitom může používat společný číselný plán a navenek tedy působit jako homogenní subjekt.

Další články k tématům - O2 Netcom 19 - podpora 3G - volání zdarma - 2N

Článek ze dne 26. září 2008 - pátek

Další články od 2N Telekomunikace a.s.