logo

2N spouští nové webové stránky

2N TELEKOMUNIKACE vstoupila do nového ročního období s novými interaktivními webovými stránkami. Nový web přináší zcela neotřelý koncept online marketingu.

2N TELEKOMUNIKACE společně s agenturou SiteOne, která se na nové koncepci podílí, jsme vytvořili uživatelsky příjemnou a atraktivní internetovou prezentaci.

"Na nové verzi webových stránek chceme našim zákazníkům nabídnout maximum informací v co nejjednodušší formě. Uvědomujeme si specifika telekomunikačního trhu, a proto jsme věnovali maximální pozornost jasné a přehledné komunikaci ve vztahu k různým skupinám našich zákazníků," uvádí Rudolf Šrůtek, Online Marketing Manager. Největší pozornost klademe na zpřehlednění struktury webu a využití interaktivních nástrojů především u české a anglické jazykové mutaci.

Od nových webových stránek si 2N slibuje především příliv nových českých i zahraničních zákazníků a posílení profesionálních prodejních nástrojů, které budou generovat měřitelný zisk.

Spuštění ostré verze webových stránek v české a anglické mutaci proběhlo na velikonoční svátky. Do poloviny tohoto roku připravujeme ještě španělskou, francouzskou, německou a ruskou verzi.

Další články k tématům - 2n - nové - online - stránek - webových - Rudolf Šrůtek

Článek ze dne 9. dubna 2010 - pátek

Další články od 2N Telekomunikace a.s.