logo ARBES Technologies, a.s.

IT práce ve společnosti ARBES Technologies, a.s.

Analytik pro oblast leasingu - ERP řešení

Vyvíjíme jedinečný produkt na českém trhu - ARBES LEASING - jde o komplexní modulární řešení pro schvalování úvěrů a leasingu malým a středním podnikům, fyzickým osobám i drobným podnikatelům.

Key Account Manager s přesahem do konzultantské činnosti pro ekonomický systém

Bavilo by Tě starat se o naše zákazníky v oblasti dodávky SW řešení ERP? Bavil by Tě svět IT? Jestli ano, tak tato pozice je přesně pro Tebe. A nebudeš v tom sám/sama, budeš pod přímou taktovkou kapitána lodi FEIS - náš ekonomický SW. Samozřejmostí je u nás flexibilní pracovní doba. Vyděláš si dle seniority na fix 45 - 90000 Kč/měsíčně + obchodní bonusy.

Junior Tester pro SW ve finančním světě

Hledáme kolegu/kolegyni s juniorskou zkušeností v testování. Budeme Tě v tom co umíš rozvíjet a posouvat dál. Na to zde máme SW v oblasti investic a podílových fondů. Hodit se Ti budou alespoň 0,5 roku praxe v testování. My Ti za to na oplátku dáme až 50000 Kč/měsíčně. Jsme připraveni i na kontrakt. Samozřejmostí jsou u nás nejmodernější technologie, home office 3 dny v týdnu a flexibilní pracovní doba.

Senior Tester - testovací procesy, release tester

Hledáme k nám do teamu TA kolegu/kolegyni na pozici Senior Testera! ARBES TA je moderní systém typu Transfer Agency pro správu a distribuci otevřených podílových fondů určený k distribuci podílových listů a komplexní správě podílových fondů. Jde o modulární komplexní řešení s možností nastavení dle individuálních potřeb klienta.

Junior Analytik pro bankovní SW řešení

Chceš získat IT zkušenosti v přední společnosti v CEE, která vyvíjí bankovní software a aplikace ve finančním světě? Ano? Rozšiřujeme tým Analytiků pro náš bankovní core systém OBS, který bije jako srdce v českých bankách. Spravujeme a rozvíjíme core banking systém. Denně náš software odbaví stovky tisíc transakcí a založit tisíce produktů od depozit až po hypotéky. Pomáháme bankám automatizovat procesy od onboardingu až po platební styk. Naše ambice je implementace dalšího core systému pro klienta v CEE do 2023. Garantujeme Ti, že jen u nás máš možnost naučit se, o čem je celé bankovnictví.
Stránka 1/2Další >