logo

AVG AntivirusFree pro tablety s platformou Android

AVG Technologies představuje nové bezpečnostní řešení pro tablety. AntivirusFree je nyní určen pro potřeby a možnosti nové řady tabletů s platformou Android. Podle průzkumu IDC se tablety již letos stanou běžnou součástí našeho života.

Se zabezpečením AntivirusFree pro tablety s platformou Android (AVG Mobilation for Android) jsou cenná data uživatelů a jejich přístroj chráněny pomocí zabezpečení založeného na cloud technologii, které se jednoduše používá, je stále aktualizována a nezatěžuje přístroj ani životnost baterie.

Zabezpečení tablet AVG Mobilation for Android může ověřovat aplikace a datové a mediální soubory v reálném čase, stejně jako další malware. Pokud se tablet ztratí nebo je odcizen, lze ho vysledovat na dálku a vymazat jeho obsah pro ochranu soukromí. Funkce zálohování také chrání kontakty, protokoly volání, záložky, zprávy a nainstalované aplikace na paměťové kartě SD. Každou aplikaci na telefonu lze uzamknout heslem, aby se dětem zabránil přístup k určité aplikaci či datům.

"Mobilní přístroje jsou důležité pro život většiny lidí a nyní se prakticky vyvinuly v kompletní počítače v kapse," řekl J.R. Smith, generální ředitel AVG Technologies. "Průzkum IDC předpověděl, že v letošním roce bude prodáno téměř 50 milionů tablet, což znamená, že více uživatelů si s sebou ponese ještě více digitálního světa. Následkem toho se zabezpečení přístrojů a ochrana dat stane důležitější."

"Mobilní přístroj je osobnější než počítač, který máme doma, protože se nachází vedle peněženky, domovních klíčů a obsahuje důležité údaje, kontakty, rodinné fotografie a vzpomínky," řekl Omri Sigelman, VP Marketing and Products, AVG Mobile Solutions. "Tablet se zabezpečením AVG Mobilation for Android Vás ochrání před hrozbami, které se zaměřují na krádež cenných informací v mobilních přístrojích. Dokonce Vám pomůže přístroj na Google Maps najít a na dálku vymazat jeho obsah, pokud se ztratí nebo je odcizen."

Další články k tématům - Android - Antivirus - ochrana - tablet - JR Smith - Omri Sigelman

Článek ze dne 24. března 2011 - čtvrtek

Další články od AVG Technologies CZ s.r.o.