logo

AVG Security Audit: nejnovější online zbraň v boji proti kybernetické kriminalitě

AVG Online Security Audit - bezplatný audit bude podnikům na míru poskytovat aktuální informace o jejich bezpečnostních potřebách a pomůže jim se lépe orientovat v problematice kybernetických hrozeb současnosti.

Malé a středně velké podniky (MSP) se stále častěji stávají terčem kybernetických zločinců. Nedávný průzkum AVG Market Landscape Report 2010 ukázal, že 25 procent MSP se stalo oběťmi narušení bezpečnosti a více než 14 procent MSP nemá žádný bezpečnostní software, čímž se vystavují možným útokům.

Online Security Audit společnosti AVG je nejnovějším nástrojem, jehož úkolem je pomoci podnikům v otázkách týkajících se počítačové ochrany. Koncem loňského roku AVG oznámila spuštění Business Resource Centre, bezplatného online centra pro podniky zahrnující návody, tipy a software ke stažení, které pomáhá společnostem v problematice internetové bezpečnosti.

Robert Gorby, ředitel SMB Propositions, říká: "Naše nová služba Online Security Audit udělala významný krok vpřed v boji proti počítačové kriminalitě zaměřené na firmy. V souladu s naší nabídkou pomoci malým podnikům dáváme důraz na pět kritických oblastí, jejichž prostřednictvím mohou kybernetičtí zločinci snadno získat přístup k firemním datům. Tyto zóny musí zůstat pevně uzavřeny, aby se podniky nestaly dalšími oběťmi kybernetické kriminality."

1. Sociální sítě :

2. Instant Messaging a chat :

3. Vnitřní hrozby, pod svícnem bývá tma :

4. Neztratit dálkové ovládání :

5. USB disky a podobná zařízení :

Další články k tématům - antivir - audit - kriminalita - LinkScanner - Messaging - MSP - phishing - Security - SMB - zdarma - Robert Gorby

Článek ze dne 25. února 2011 - pátek

Další články od AVG Technologies CZ s.r.o.