logo

AVG Internet Security 2011, Anti-Virus 2011 a PC Tune Up: tři licence za cenu jedné

AVG Technologies spouští do 15.4. 2011 speciální promo akci na podporu produktů AVG Internet Security 2011, AVG Anti-Virus 2011 a PC Tune Up. Každý zákazník nyní může získat tři licence kteréhokoliv z výše uvedených produktů za cenu jedné.

Speciální nabídka platí pro nové jednoroční licence, čímž zákazník může ušetřit až 630 Kč. Tato mimořádná akce je určena výhradně domácnostem a živnostníkům a platí jen do 15.4. 2011.

AVG Internet Security 2011

AVG Internet Security 2011 je nejnovějším produktem společnosti AVG, který zahrnuje zdokonalenou ochranu webových stránek a sociálních sítí. Unikátní nástroj LinkScanner ve verzi pro uživatele PC i Mac umožňuje surfovat na webu, používat elektronickou poštu, nakupovat či komunikovat prostřednictvím sociálních sítí, a to vše bez obav z případného zneužití osobních údajů na potenciálně napadených stránkách. Samozřejmě také v reálném čase automaticky kontroluje a chrání i odkazy uvnitř sociálních sítí jako Facebook či MySpace.

Nezávislé testy prokázaly, že AVG 2011 dosahuje jedny z nejlepších detekčních výsledků v oblasti antivirových produktů. Díky unikátnímu systému Smart Scanning a několikaúrovňovému detekčnímu schématu mohou uživatelé AVG těžit z nejlepší ochrany, která vysoce předčí všechny konkurenční produkty. "Jedinečná technologie webové ochrany spolu s bezprostředním varováním před nebezpečím nám umožňuje poskytnout to nejvyspělejší bezpečnostní řešení na světě," řekl Karel Obluk, Chief Scientist AVG Technologies.

PC Tuneup 2011

PC Tuneup 2011 je novinkou v nabídce společnosti AVG Technologies. Tento produkt opravuje širokou škálu možných problémů, které zpomalují nebo znepříjemňuji práci na počítači. Nabízí celkem 16 užitečných nástrojů, jež umožňují maximalizovat potenciál každého počítače.

Další články k tématům - antivirus - bezpečnost - Facebook - licence - LinkScanner - Mac - MySpace - ochrana - promo - Security - Tuneup - Karel Obluk

Článek ze dne 4. února 2011 - pátek

Další články od AVG Technologies CZ s.r.o.