logo

Závodní tým Janík Motorsport a AVG zahajují spolupráci

AVG oznamuje partnerství s profesionálním českým závodním týmem Janík Motorsport. Spolupráce má za cíl zvýšit povědomí o bezpečnosti v online světě. Janík Motorsport se účastní závodů formule 3000 a do vrchu v celé České republice a Evropě.

Zakladatel, majitel a jezdec Václav Janík je prvním Čechem, kterému se podařilo s formulí 3000 zvítězit. Před tímto úspěchem v roce 2010 získal titul Mistra Evropy za rok 2009 a v roce 2008 skončil na šampionátu Mistrovství Evropy třetí.

"Závody automobilů jsou napínavý a nebezpečný sport, stejně jako může být i surfování po internetu. AVG věří, že každý, kdo je připojen na internet ze svého počítače či mobilu, by měl být chráněn," řekl J.R. Smith, generální ředitel AVG Technologies. "Jsme nadšeni z našeho partnerství s Václavovým týmem a v roce 2011 jim přejeme velmi bezpečnou a úspěšnou sezónu."

Stovky tisíc fanoušků se zúčastňují těchto napínavých závodů po celé Evropě a AVG těší, že může podporovat tento velmi úspěšný český závodní tým. S logem AVG na závodním automobilu chce společnost uživatelům a divákům závodů připomenout online bezpečnost a hrozby, které jsou spojené s novým digitálním životním stylem při používání počítačů, tablet či mobilních přístrojů.

"Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s AVG Technologies, protože bezpečnost je pro nás oba důležitá," řekl Václav Janík, majitel Janík Motorsport. "Vážíme si jejich podpory a těšíme se, že toto partnerství pomůžeme zvýšit povědomí o online bezpečnosti."

Další články k tématům - bezpečnost - formule - hrozby - Motorsport - závody - Václav Janík - JR Smith

Článek ze dne 6. května 2011 - pátek

Další články od AVG Technologies CZ s.r.o.