logo

AVG MultiMi: jediné rozhraní pro soubory, email, sociální média a obsah v cloudu

AVG Technologies představuje MultiMi - revoluční způsob, jak zůstat ve spojení a spravovat svůj digitální život. MultiMi umožňuje surfovat snadněji než kdy předtím, spojovat, sdílet a spolupracovat - s kýmkoliv a kdekoliv - prostřednictvím jednotného, snadno ovladatelného dashboardu.

MultiMi poskytuje uživatelům jeden přístupový bod pro všechny jejich soubory na počítači, emailové účty, platformy sociálních sítích (včetně Facebooku, LinkedIn a Twitteru) a veškerý obsah z cloudových služeb (včetně YouTube, Flickr, různé služby úschoven v cloudu a Google Docs).

Od středy je k dispozici ke stažení pro Windows zdarma jako plně funkční beta. MultiMi je velmi intuitivní osobní dashboard, který je umocněn bezpečnostní technologií LinkScanner od AVG tak, aby měl uživatel jistotu, že všechny jeho informace jsou srozumitelně uspořádány a komunikace je v bezpečí před online hrozbami. J.R. Smith, CEO AVG Technologies, dodává: "Tím, jak lidé tráví více času online a používají více platforem, tak stále hledáme způsoby, jak zjednodušit, zlepšit a lépe ochránit jejich online život. AVG s radostí představuje MultiMi, moderní a intuitivní nástroj, který pomůže lidem spravovat svou online komunikaci snadným a příjemným způsobem."

Stále více lidí má vedle účtu na Facebooku, Twitteru a LinkedIn několik emailových účtů, účtů pro sdílení fotografií a instantní odesílání zpráv. Správa těchto služeb se může stát matoucí a časově náročná - ne-li přetěžující. MultiMi poskytuje uživatelům zpětnou kontrolu nad těmito službami, je zábavná a pomáhá k větší produktivitě a efektivitě.

Podobně jako digitální kokpit tak i MultiMi poskytuje v reálném čase jeden pohled na to, co se děje a kde, čímž pomáhá mít vše neustále pod kontrolou a ušetřit čas. Prohlížet si powerpointovou prezentaci, kontrolovat svůjprofil na Facebooku, MultiMi umožňuje uživatelům prohlížet, vyhledávat a slučovat komunikační toky a to pro práci i zábavu. Přetáhněte si tweet do emailu a současně aktualizujte svůj status na Facebooku, či přetáhněte fotku z emailu přímo do Flickru nebo Picasy. MultiMi bezproblémově integruje vícero kanálů.

Eidan Apelbaum, CEO společnosti Zbang It, tvůrce MultiMi, dodává: "MultiMi vám pomáhá mít pod kontrolou rostoucí toky příchozích informací, a přitom je snadno sdílet. Umožňuje také snadnou spolupráci různých platforem a programů. MultiMi nehromadí, ale integruje. V intuitivním a velmi jednoduchém prostředí vám pomáhá uspořádat a zjednodušit váš digitální život."

J.R. Smith, CEO AVG Technologies, dodává: "AVG chce, aby si lidé byli jisti, že jejich digitální život je v bezpečí před vnějšími hrozbami. Jsme rádi, že s MultiMi si můžeme přičíst další bezpečnostní produkt do naší řady a pomocí inovativní technologie expandovat do nových oblastí s využitím našich 20 let zkušeností v oblasti zabezpečení."

Článek ze dne 21. července 2011 - čtvrtek

Další články od AVG Technologies CZ s.r.o.