logo

Internet Security 2012: více ochrany a méně starostí

AVG Technologies představuje AVG Internet Security 2012 - nejnovější verzi bezpečnostního softwaru s novými bezpečnostními technologiemi, zlepšením výkonu počítače a zrychleným stahováním obsahu. AVG 2012 je lehčí, rychlejší a menší než kterákoliv předešlá verze tohoto produktu.

"Jednoduchost používání, hodnota a důvěra- to se rovná pokoji v mysli", řekl JR Smith, generální ředitel AVG Technologies. "AVG je víc než jen antivirová společnost. Jsme spolehlivý digitální ekosystém zaměřený na komunitu, který pomáhá spotřebitelům chránit sebe a věci, na kterých jim záleží ze všeho nejvíce. Počítače a různé technologické přístroje se staly jistým prodloužením každého člověka v práci a ve volném čase. V dnešním světě chráníme nejen přístroje. Chráníme digitální život lidí, či jak sami rádi říkáme: poskytujeme pokoj jejich mysli v propojeném on-line a offline světě."

Vedle vícevrstvé ochrany, která využívá antivir založený na podpisech, detekci hrozeb založenou na heuristice a modulu monitorujícího chování, AVG 2012 přichází s úplně novými funkcemi AVG Accelerator a AVG Advisor stejně jako s dalšími ochrannými technologiemi.

AVG Accelerator optimalizuje soubory a videa ke stažení na vybraných webových stránkách, aby se minimalizovala doba čekání při jejich stahování. Jako reakce na přání našich uživatelů po rychlém a hladkém stahování obsahu při práci on-line AVG Accelerator zlepší uživatelský zážitek a tak dodá pocit bezpečí.

AVG Advisor neustále monitoruje počítač a uživateli proaktivně doporučuje dostupná opatření. Jednoduše řečeno, na základě chování uživatelů poradí možnosti optimalizace nastavení tak, aby se předešlo různým počítačovým problémům, které by mohly nastat.

"AVG má 98 milionů aktivních zákazníků, kteří nám neustále pomáhají zlepšovat naše produkty. Jejich zpětná vazba byla analyzována a využita při vývoji nových produktů, které tak lépe uspokojí jejich potřeby a odeženou obavy, když jsou on-line", řekl Yuval Ben-Itzhak, technický ředitel AVG Technologies. "Zdokonalili jsme AVG Internet Security 2012 na základě naslouchání naším zákazníkům, kteří vyjádřili touhu po klidu, lepším zabezpečení proti hrozbám a optimalizovaném operačním výkonu."

Klíčová vylepšení AVG 2012 v porovnání s předešlou verzí AVG Internet Security 2011:

Pro úplnost je třeba připomenout, že AVG Internet Security 2012 též obsahuje integrovaný bezpečnostní firewall a AVG LinkScanner, který umožňuje uživatelům pokojné a bezpečné surfování, nakupování na internetu, či vyžívání internet bankingu. Internet Security 2012 je plně integrovaný s celým ekosystémem AVG bezpečnostních produktů, ale i s produkty a aplikacemi obohacujícími on-line život.

Jednoduchost při používaní

Zákazníci AVG se vyjádřili jednoznačně - není nic víc frustrujícího než software, který zpomaluje práci anebo při ní nějakým způsobem překáží. Uživatelé chtějí být úplně chráněni a to bez toho, aby si vůbec uvědomili, že je nějaký antivirový či bezpečnostní produkt na jejich počítači nainstalovaný. S AVG Internet Security 2012 se AVG vrací ke kořenům, co se týká jednoduchosti. Uživatelé budou chráněni, ale ne vyrušováni.

Produktová řada AVG 2012 je dostupná v 24 jazycích ve 170 zemích.

Článek ze dne 8. září 2011 - čtvrtek

Další články od AVG Technologies CZ s.r.o.