logo

ActivIdentity: snadné a efektivní řešení podpory PKI infrastruktury, SSO a Card Managementu

Společnost COMGUARD - VAD distributor produktů ActivIdentity pro ČR a Slovensko, předsavuje kvalitní a efektivní řešení pro zjednodušení práce administrátorů a uživatelů při využití PKI infrastruktury, SSO, vzdálených přístupů (OTP) včetně mnoha typů hw USB klíčů, čipových karet a komplexního management software pro dodávaná řešení.

ActivIdentity pomáhá díky své modulárnosti řešit v rámci zabezpečení IT infrastruktury a elektronické komunikace konkrétní potřeby jakékoli organizace. Eliminuje riziko bezpečnostních hrozeb, kompromitace identit na jedné straně a na druhé straně optimalizuje využití zdrojů, zvyšuje produktivitu práce a urychluje návratnost investice do IAM.

Hw karty podporují bezdotykovou identifikaci určenou například pro evidenci přístupů do budov a místností v kombinaci s čipem pro ukládání certifikátů a klíčů. Navíc jedinečně tyto karty mohou být doplněny o generátor jednorázového hesla pro vzdálené přístupy.

Hlavní přednosti ActivIdentity :

ActivIdentity ActivID Inventory and Logistic System představuje vyspělý systém skladování karet. ActivIdentity ActivID Key Management System umožňuje komplexně řídit životní cyklus šifrovacích klíčů, které chrání přístup k obsahu autentizačních zařízení a hardwarových modulů. Dohromady se Security Client softwarem, Strong Authentication platformou a autentizačními zařízeními představuje komplexní „Smart Employee ID Solution“ pokrývající fyzickou i logickou kontrolu přístupu.

Soubor produktů ActivIdentity Strong Authentication umožňuje organizacím řešit různé scénáře zabezpečení přístupu uživatelů, jako jsou vzdálený přístup přes VPN, přístup k aplikacím přes webové rozhraní či přístup k aplikacím a datům v LAN.

ActivIdentity 4TRESS AAA Server for Remote Access je serverové řešení určené pro správu OTP generátorů.

ActivIdentity 4TRESS AAA Server je serverové řešení, které přináší podporu více autentizačních metod (např. jméno&heslo, jednorázové heslo, PKI certifikáty) i různých skupin uživatelů přistupujících různými kanály.

ActivIdentity ActivClient, SSO Client a Authentication Client (souhrnně Security Clients) rozšiřují a podporují moduly Strong Authentication a Credential Management na jedné straně umožněním použití smart karet a USB tokenů na široké řadě desktopů a aplikací a na druhé straně zvýšením produktivity uživatelů zavedením Single Sign-on. Výsledkem tedy není pouze odbourání „nebezpečných“ statických hesel, ale také eliminace frustrace uživatelů, kterou způsobuje nutnost často měnit složitá hesla.

ActivIdentity nabízí organizacím široké portfolio autentizačních zařízení (smart karty, čtečky smart karet, USB tokeny, generátory jednorázových hesel, karty s displayem, softwarové tokeny, hardwarové bezpečnostní moduly), která jsou založena na standardech, vykazují dlouhou dobu životnosti a uspokojí specifické potřeby různých skupin uživatelů.

Další články k tématům - 4TRESS - ActivClient - ActivID - ActivIdentity - autentizace - bezpečnost - Card - CMS - čip - identifikace - iPhone - IT - LAN - SMS - SoftToken - SSO - USB - VAD - VPN - zabezpečení

Článek ze dne 22. října 2010 - pátek

Další články od COMGUARD a.s.