logo

Akční nabídka COMGUARD: SonicWALL SonicPoint WiFi Access Point ZDARMA

Společnost COMGUARD připravila pro své zákazníky výhodnou nabídku nového bezpečnostního řešení od společnosti SonicWALL. Klienti mohou nyní snadno zabezpečit svoji WIFI síť zdarma!

Společnost SonicWALL nabízí široké spektrum bezpečnostních řešení pro malé živnostníky, střední firmy i velké korporace. Řešení jsou technologicky propracovaná a zaměřují se na skutečné bezpečnostní problémy, které trápí každou firmu.

"Staňte se bodyguardem Vaší sítě" v pojetí SonicWALLu znamená, že jejich unikátní Application Intelligence a Intrusion Prevention chrání důležité prvky firemní infrastruktury v reálném čase a že správci mají skutečný přehled o dění v síti. Software se dokáže dynamicky přizpůsobit rychle se vyvíjejícím útokům a přizpůsobí se potřebám každé firmy.

AKCE - SonicWALL SonicPoint WiFi Access Point (AP) ZDARMA!

SonicWALL Clean Wireless řešení kombinují vysoce výkonnou bezdrátovou technologii 802.11n s unikátní a opakovaně oceňovaným řešením UTM Firewallu SonicWALL.

Při koupi SonicWALL NSA 240, 2400, 2400MX, 3500, 4500 s licencemi a podporou na 1 rok (balíčkem obsahujícím Gateway Anti-Virus, Anti-Spyware, Intrusion Prevention, Application Firewall service, Content Filtering Premium Services, ViewPoint a 24x7 Support), zákazník získá ZDARMA SonicWALL SonicPoint WiFi Access Point (SonicPoint-Ni Dual-Band with PoE Injector International).

Při koupi NSA E5500, E6500, E7500, E8500, E8510 s licencemi a podporou na 1 rok zákazník získá ZDARMA 4 x SonicWALL SonicPoint WiFi Access Point.

Akce platí do 23.12. 2011 při zakoupení SonicWALL UTM Firewallu a nelze ji kombinovat s jinými akcemi.

UTM Firewall Market Leader

A jaké jsou hlavní výhody UTM Firewall SonicWALL včetně nové generace SonicWALL Supermassive?

Další články k tématům - Antispam - Antivirus - Filtering - Firewall - Gateway - infrastruktura - NSA - PoE - SonicPoint - SonicWALL - SSL - UTM - VAD - VPN - WiFi

Článek ze dne 28. listopadu 2011 - pondělí

Další články od COMGUARD a.s.