logo

COMGUARD se stává výhradním distributorem McAfee pro ČR a Slovensko

Společnost COMGUARD po mnohaleté spolupráci se společností McAfee získala pozici jediného distributora produktů pro ČR a Slovensko a pokračuje tak v upevnění pozice na trhu v návaznosti na předchozí oprávnění distribuovat kompletní portfolio McAfee produktů.

Norbert Runser, Regional Manager Central and South Eastern Europe, McAfee, komentuje spolupráci : "VAD COMGUARD díky svému týmu s mnohaletými zkušenostmi s portfoliem McAfee je zárukou profesionálního lokálního supportu jak obchodního, tak technického. Rozhodli jsme se zvolit variantu jediného distributora pro zajištění silnějšího supportu pro všechny klíčové zákazníky a pro účelově zaměřenou marketingovou strategii. Sledujeme jasný cíl být blíže ke každému zákazníkovi. V letošním roce McAfee přišlo na trh s poměrně rozsáhlými produktovými novinkami, např. se zcela novou verzí Enterprise Firewallu a komplexním portfoliem v oblasti File, Database & Application Control. Být blíže k zákazníkovi pro nás znamená zlepšovat naše produkty z pohledu pohodlného a funkčního používání a hlavně lokálně komunikovat novinky a samotné produkty tak, aby si naši zákazníci mohli vybrat řešení z širokého portfolia McAfee cíleně pro potřeby své společnosti."

Společnost COMGUARD nabízí partnerům v České republice a na Slovensku předprodejní, prodejní i poprodejní servis a provozuje školicí středisko v českém jazyce. Je rovněž nápomocna při konzultacích složitých technických projektů, asistuje při implementacích bezpečnostních řešení a support centrum řeší i běžné provozní situace implementovaných řešení.

Jan Dymáček, výkonný ředitel společnosti COMGUARD, dodává : "Je to pro nás ocenění i závazek. McAfee je největší dedikovanou IT Security společností a naším cílem je upevnit její přední pozici i na trhu v České republice a na Slovensku."

Další články k tématům - distributor - McAfee - Norbert Runser - Jan Dymáček

Článek ze dne 2. července 2010 - pátek

Další články od COMGUARD a.s.